Gruodžio 2 d., pirmadienį, 18.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 k.) vyks teatrinės improvizacijos klubo „IMPRO Kaunas“ renginys. Klubas nori pasidalinti gera nuotaika su kauniečiais ir rengia savo pirmąjį žiemos sezono pasirodymą!

Žiūrovai gaus stiprią juoko dozę, o patys improvizatoriai išbandys save diskomforto zonoje. Kūrimas nerepetavus reikalauja daug drąsos, vaizduotės, komandinio darbo ir pasitikėjimo savimi. Kadangi situacijos yra kuriamos šią akimirką, aktoriai scenoje išgyvena tikras, nerepetuotas emocijas, išsigąsta, nuliūsta, apsidžiaugia ir nustemba kartu su auditorija. Jų įsitraukimas ir noras kurti bei dalintis yra stiprus, nes jiems patiems, nemažiau nei žiūrovams, rūpi sužinoti savo istorijos pabaigą.

Mes vienijame spontaniškus, kūrybiškus, drąsius, smalsius naujovėms, laisvai bendraujančius ir mėgstančius improvizuoti entuziastus. Pasirodymo metu pažadame gerą kompaniją, vietas arčiausiai scenos, nuoširdžius aktorius, tikras emocijas, gerą nuotaiką ir istorijas, kurių dar niekas negirdėjo (net ir mes patys) – sako „IMPRO Kaunas“ klubo nariai.

Atvyk šiltai ir linksmai praleisti pirmadienio vakarą!

Įėjimas nemokamas.

Iki pasimatymo! Ir svarbiausia – NIEKO NESIRUOŠK IŠ ANKSTO.

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.