Vis daugiau vyresnio amžiaus žmonių pradeda domėtis sveikata, išbando tradicinius ir alternatyvius sveikos gyvensenos būdus, buriasi į vietas, kuriose gali susipažinti ar susitikti su savo bendraminčiais.

Viena iš tokių vietų yra Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 k), kuri  jau ne pirmus metus kiekvieną ketvirtadienį 10 val. ryto rengia senjorų sveikatingumo rytmečius. Jų metu treneriai Rapolas ir Rokas Žeimiai praveda mankštas, o po jų senjorai yra kviečiami klausyti įvairių informacinių paskaitų sveikatos, fizinio aktyvumo, kultūros ir kitomis temomis. Tai itin didelio susidomėjimo sulaukiantis ir Kauno senjorams patrauklus užsiėmimas, kuriame kaskart  galima ne tik pasimankštinti, bet ir sužinoti ką nors naujo.

Atsižvelgdama į renginių, susijusių su sveika gyvensena, poreikį, Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su treneriais Rapolu ir Roku Žeimiais lapkričio mėnesį ėmėsi naujo sumanymo – kiekvieną pirmadienio pavakarę pradėjo organizuoti šiaurietiško ėjimo treniruotes. Kadangi pirmasis užsiėmimas sulaukė didelio pasisekimo, nuspręsta sukurti papildomą grupę senjorams jiems patogiu laiku. Nuo šiol senjorai į šiaurietiško ėjimo treniruotes yra kviečiami pirmadieniais, 10 val. ryto. Susitikimo vieta – Kauno apskrities viešoji biblioteka, II a. fojė, Radastų g. 2. Lazdas parūpina organizatoriai. Kuriems netinka rytinis laikas yra kviečiami prisijungti prie grupės, kuri susitinka 17.30 val. Iki pasimatymo!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.