Spalio 24 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 404 kamb.) vyks KAVB knygų klubo susitikimas. 

Knygų mylėtojai vaišinsis arbata, žais literatūrinius žaidimus ir dalinsis įspūdžiais apie spalio mėnesio knygą – Ričardo Bacho apsakymą „Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“.

Amerikiečių rašytojas Ričardas Bachas gimė 1936 metais Ilinojaus valstijoje. Būdamas septyniolikos susidomėjo aviacija, vėliau tarnavo lakūnu JAV karinėse oro pajėgose. Autorius yra parašęs dvidešimt knygų, tarp jų – „Iliuzijas“, „Tiltą per amžinybę“, bet tikriausiai garsiausia yra jo ketvirtoji knyga – „Džonatanas Livingstonas žuvėdra“.

Pirmąkart 1970 metais išspausdintas alegorinis kūrinys pasakoja apie pajūrio žuvėdrą, skraidančią iš meilės skrydžiui, o ne tik tam, kad pasigautų maisto. Tai istorija apie kiekviename mūsų slypinčią beribės laisvės idėją, atstumtojo dalią, meilę ir atleidimą.

„Ši istorija skirta žmonėms, kurie klauso savo širdies ir kuria taisykles patys, žmonėms, kurie mėgaujasi siekdami tobulybės, net jei tobulas darbas skirtas vien sau, žmonėms, kurie supranta, jog gyvenimas ir pasaulis – toli gražu ne vien tai, ką regi akys“ – rašoma knygos viršelyje.

Maloniai kviečiame į susitikimą. Laukiami visi knygų mylėtojai!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.