Spalio 16 d., trečiadienį, 16.30 val.  Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 322) vyks vokiečių kalbos savaitės renginių ciklo „O kaip vokiškai?“ literatūrinis vakaras-diskusija.

Kokia šiuo metu didžiausia Vokietijos literatūrinio gyvenimo intriga? Daugelis su nekantrumu laukia šių metų spalio 14 d., kuomet bus paskelbtas romanas, laimėjęs prestižinę 2019 m. Vokietijos knygų premiją. Literatūrinio vakaro-diskusijos metu bus puiki galimybė susipažinti su šių metų nugalėtoju ir aptarti aktualias vokiečiakalbės literatūros ir kultūros tendencijas.

Renginio metu VDU germanistikos studentai, vadovaujami dėstytojos doc. dr. Rūtos Eidukevičienės, pristatys pastaraisiais metais Vokietijoje daugiausia pripažinimo sulaukusius rašytojų Sašos Stanišič, Jenny Erpenbeck, Lutz Seiler, Robert Menasse romanus ir jų vertimus į lietuvių kalbą, skaitys tekstų ištraukas ir diskutuos su susirinkusiais literatūros mylėtojais.

Renginio organizatoriai: Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra, Kauno apskrities viešoji biblioteka

Renginio kalba: lietuvių su trumpais vokiškais intarpais (tekstų ištraukos)

Maloniai kviečiame!

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginių nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.