Spalio 11 d., penktadienį, 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, IV a. fojė)  kviečia į Ritos Rudžionienės tapybos darbų parodos „Ieškojimas“ atidarymą!

Rita Rudžionienė, turinti 10 metų tapymo ant sienų patirtį, pristato savo kūrybinius ieškojimus ir kviečia visus į parodos atidarymą. 2013 m. ji, kaip viena iš autorių, taip pat dalyvavo Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuotame ikonų parodos „Sakraliniai atvaizdai“ atidaryme.

Didžioji dauguma mano kūrinių yra „nekilnojami“ – jie nutapyti ant sienų privačiuose namuose, butuose, įstaigų biuruose ar fojė, net ant didžiulės lauko sienos. Šiandien  jau turiu galimybę skirti laiko ir dėmesio savo polėkiams, vidiniams poreikiams bei laisviems kūrybiniams ieškojimams. Tad dabar ir jus kviečiu apžvelgti manųjų ieškojimų kelią. Nes kūryba be atsako – kaip vienpusė meilė... – apie savo kūrybą kalba R. Rudžionienė.

Visų maloniai laukiame!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.