Laba diena, chebryte,

jei kas ąžuolyne eidami pro šalį pamirštate, kad mane pažįstate, tai primenu, aš, Pipiras, „Šuns dienos“ Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) ambasadorius ir pradininkas. Vizginu uodegą ir prie pagrindinių bibliotekos laiptų palieku „bliūdą“ vandens palakti.

Nemažai laiko nutekėjo nuo paskutinio pasisakymo. Kūrybinis įkvėpimas aplanko, bet tik poetinis (pastaugiu), o apie tai pasakotis šuniškai drąsos pritrūksta. Na, bet dabar neturiu kitos išeities...

Šiaip laikyčiausi beveik puikiai. Taip puikiai, kaip seniau: atsikeli, pasibučiuoji su Šeimininke ir – į lauką. O Šeimininkas iš paskos... bėga, prakaituoja... neužtenka proto liežuvio iškišt, kad atsivėsintų...

O dabar!?? Dabar lakstau rytą vakarą visas be dvasios. Uostinėju pakampes... kvapų ir ženklų ieškau. Trečia savaitė kaip prapuolė mano DRAUGĖ, niekur JOS nerandu...

Ačiū Dievui ir korgiui pembrukui iš Putvinskio gatvės, vakar šį tą išsiaiškinau. Pasirodo, JI pusdienio lėkimo atstumu už Kauno, šunų gerovės ir globos namuose „VšĮ Penkta koja“  (Linksmakalnis, Liepų g. 2, Kauno raj.) Žinau, nes pats ten buvau. Nebloga vieta, bet laikina, ne namai.

Ką aš galiu tokias naujienas išgirdęs žmonėms pasakyt? Kadangi balandžio 23 d. bibliotekoje minėsime „Šuns dieną“, tai skelbiu akciją „Padėk Pipiro MEILEI“ ir „VšĮ Penkta koja“ šunims!  Gerieji žmonės, šunų mylėtojai ir šiaip neabejingi artimo skausmui, nuo balandžio 1 d. iki balandžio 23  d. 11 val. ryto bibliotekos registratūroje (II a. fojė) paaukokite mano MEILEI ir beglobiams „Všį Penkta koja“ gyvūnams priežiūros reikmenų, maisto.

Galite aukoti savo sukauptus nebenaudojamus ar nupirktus priežiūros reikmenis, maistą bei kitus susijusius daiktus:

  • dubenis ar puodus;
  • pavadėlius;
  • antkaklius;
  • šunų/kačių maisto konservus;
  • sausą šunų maistą;
  • įvairios buities valymo ir dezinfekcijos priemonės (grindų ploviklių, dezinfekantų, nuriebalinimo priemonių, popierinių rankšluoščių, tualetinio popieriaus).

Prieglauda būtų ypač dėkinga už geresnės kokybės (premium, super premium) sausą gyvūnų maistą. Jo galite teirautis kiekvienoje gyvūnų prekių parduotuvėje. Taip pat globotiniams galima paaukoti  ir 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio,  aukoti SMS žinute, per Patreon. Visa išsami informacija parašyta čia.

Aš, savo ruožtu,  balandžio 23 d. 11  val. kviečiu visus aukotojus, šunis ir jų šeimininkus susitikti II a. fojė – norėčiau padėkoti.  Kalbėsimės apie einamuosius reikalus, meilę, socialinę rūpybą ir kitus demonus. Kaip visada, šeimininkai vaišinsis kakava, fotografuosis ir šieps iltis. O aš... aš tikiuosi SUTIKTI savo MEILĘ.

Draugiškai,
Pipiras

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.