Domiesi kelionėmis? Ieškai bendraminčių? Nori susipažinti su įdomiais keliautojais? Jeigu į  šiuos klausimus atsakei TAIP, tuomet esi laukiamas kovo 21 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322). Čia vyks besidominčiųjų kelionėmis klubo „Vita Mobile“ susitikimas. Pristatysime planuojamą klubo veiklą, susipažinsime, o paskui susitiksime su keliautoja, architekte, tapytoja Egle Colucci.

Menininkė sako, kad niekada nedrįso surimtėti tiek, kad pastatytų tikrą namą. KTU architektūros studijas baigusi ir meno vadove reklamos agentūrose Vilniuje dirbusi Eglė Colucci 2004 m. nutarė dalyvauti konkurse kelionei į Japoniją laimėti ir pirmą kartą viešai parodyti savo piešinius. „Atsitiko taip, kad ne tik pasirodžiau viešai, bet ir išvykau į tą „kitą planetą“. Vėliau įsigijau bilietą aplink pasaulį. Šios kelionės metu mane taip sužavėjo Argentina, kad nutariau vėl čia sugrįžti, tačiau jau kaip gyventoja, o ne turistė“, – prisimena Eglė Colucci.

Kelionėse aplink pasaulį patirti nuotykiai, įspūdžiai ir patirtys, šeimos sukūrimas Argentinoje, gyvenimas „iš meno“ – apie visa tai išgirsime vakaro metu. Menininkė iliustratyviai ir su humoru papasakos apie įvykius, kurie paskatino atsidėti tapybai ir padėjo išsipildyti paaugliškoms svajonėms. „Šio pasakojimo tikslas – trumpam grįžti į praeitį, kai nebuvo socialinių tinklų ir žmonės gyvai susitikdavo papasakoti apie keliones, kuomet keliaudavo ne tam, kad įkeltų asmenukę į „feisbuką“, ir kai Venecijoje dar gyveno laimingi vietiniai italai. Norėtųsi įkvėpti nors vieną iš jūsų drąsiems ir absurdiškiems žingsniams gyvenime ir kūryboje taip, kaip anų laikų keliautojai ir šių laikų menininkai įkvėpė mane“, – ragina Eglė Colucci.

Norintieji susipažinti su menininkės kūryba galės aplankyti bibliotekoje nuo kovo 15 d. iki balandžio 16 d. veikiančią parodą „Kaunas–Buenos Airės“ (Radastų g. 2, IV a. fojė).

Maloniai laukiame.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.