Prasideda naujas itin didelio susidomėjimo sulaukusių nemokamų sveikatingumo rytmečių sezonas! Kaip ir praėjusiais metais, sveikatinsimės ketvirtadieniais 10 val. 322 kamb.

Grįžtame su dar smagesne nuotaika, bus dar daugiau įdomių pokalbių ir judesio. Treneriai Rapolas ir Rokas Žeimiai jau pasiruošę. O ar pasiruošę Jūs, mūsų mylimieji senjorai?!

Svarbu: į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštintis turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir jį informuoti, kad ketinate padidinti fizinį aktyvumą.

 

 

Sausio mėnesio susitikimai:

Sausio 10 d. susitiksime su filosofijos mokslų daktare Marija Oniščik. Ji kalbės apie Kauno architektūros istoriją. Sužinosime kas statė miestą, kur Kaune galima rasti baroko ir kitų įdomybių. Išgirsime apie architektūrinius maršrutus, kurie mankština ne tik kojas, bet ir protą!

Sausio 17 d. fiziologas-kineziterapeutas Darius Paknys papasakos apie sveikos mitybos ir taisyklingos laikysenos principus, taip pat pakvies išbandyti terapinius pratimus. Po paskaitos mankštinsimės, tad nepamirškite patogios aprangos!

Sausio 24 d. nesusitiksime.

Sausio 31 d. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus muziejininkė Laura Lukenskienė pamokys tradicinių šokių ir ratelių. Po trumpos pamokėlės mankštinsimės!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.