Vėsų rudens vakarą nori pažiūrėti kino filmą? O gal dar nesilankei bibliotekoje ir nori ekskursijos? Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia susitikti ir rudenį praleisti bibliotekoje!

Renginių programoje kaip niekad gausu kino filmų. Rugsėjo 20 d. pradėsime kino vakarų ciklą „Atskirai“ su pirmuoju filmu „Kandelarija“. Spalio 18 d. kviesime žiūrėti „Prieš parskrendant į žemę“, o lapkričio 22 d. pasiūlysime net du trumpametražius filmus: „Neregių žemė“ ir „Viena“.

Pirmakursius kviečiame ne tik pasimėgauti įdomia ekskursija po biblioteką, bet ir įsigyti nemokamą LIBIS pažymėjimą. O gal seniai lankeisi bibliotekoje ir nežinai, ką galime pasiūlyti? Prisijunk prie ekskursijos ir Tu!

Rugsėjo 28 d. 18 val. lauksime Tavęs parodos-instaliacijos „Kelyje LT“ pristatyme. Renginio metu apie keliones kalbės istorikas Mindaugas Nefas ir aistringi keliautojai, hangu gros Tomas Byčkovas. Paroda-instaliacija „Kelyje LT“ pasakoja Šimtmečio kelionių ir keliautojų istorijas. Tai priminimas, kokių neeilinių asmenybių būta Lietuvoje, kaip norėta pažinti pasaulį mūsų valstybei žengiant pirmuosius žingsnius, ir į kokius išskirtinius žygius lietuviai leidžiasi šiandien.

Iki susitikimo bibliotekoje!

Renginių programa nuolat atnaujinama. Sekite naujienas www.kvb.lt.

susitikime bibliotekoje plakatas 1


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.