Vėsų rudens vakarą nori pažiūrėti kino filmą? O gal dar nesilankei bibliotekoje ir nori ekskursijos? Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia susitikti ir rudenį praleisti bibliotekoje!

Renginių programoje kaip niekad gausu kino filmų. Nuo spalio 30 d. kiekvieną antradienį 18 val. I a. salėje kviečiame žiūrėti 5 Izraelio ambasados siūlomus filmus. Programą pradėsime nuotaikinga komedija „Nulis motyvacijos“, pažįstama „Kino pavasario“ ir „Kino karavano“ lankytojams. „Pavėluotos mintys“, „Betliejus“, „Vestuvių lėlė“ ir „Kapo Jeruzalėje“ – Lietuvoje bus rodomi pirmą kartą. O lapkričio 22 d. pasiūlysime kino vakarų ciklo „Atskirai“ net du trumpametražius filmus: „Neregių žemė“ ir „Viena“.

Pirmakursius kviečiame ne tik pasimėgauti įdomia ekskursija po biblioteką, bet ir įsigyti nemokamą LIBIS pažymėjimą. O gal seniai lankeisi bibliotekoje ir nežinai, ką galime pasiūlyti? Prisijunk prie ekskursijos ir Tu!

Lapkričio 13 d. 16 val. kviesime į atnaujinto elektroninio žinyno „Kaunas: datos ir faktai“ pristatymą Talent Garden Kaunas erdvėje (Laisvės al. 59, 3 a.). O lapkričio 15 d. 17 val. kauniečių laukia pažintis su leidiniu „100 pakilių akimirkų: tarpukario Lietuvos šventės ir iškilmės“.

Iki susitikimo bibliotekoje!

plakatas spalio lapkricio


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.