Rugsėjo 25 d. 11 val. kviečiame į pąskaitą „Kiekvienas turime teisę į asmens duomenų apsaugą“. Lektorė – asmens duomenų apsaugos specialistė R. Vaitkevičienė.

Lietuvoje nuo gegužės 25 d. pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) – teisės aktas, kuris visoms Europos Sąjungos valstybėms numato bendras asmens duomenų tvarkymo taisykles.

Įgyvendindami savo teisę į asmens duomenų apsaugą, mes turime teisę sužinoti kokios operacijos su mūsų duomenimis yra atliekamos, susipažinti su surinktais duomenimis, reikalauti ištaisyti ar ištrinti duomenis, sustabdyti duomenų tvarkymą ir pan. Ar dažnai pagalvojame apie savo asmens duomenų apsaugą?

Negalinčius dalyvauti, kviečiame stebėti transliaciją tiesiogiai ir užduoti klausimus lektoriui realiu laiku, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/KLjNPx

Ši paskaita, projekto „Kintantis medijų pasaulis: atsakingo vartotojo ugdymas“ paskaitų ciklo dalis, kuriuo siekiama ugdyti kritišką ir analitinį medijų produktų pažinimą, atkreipti dėmesį į dezinformaciją ir propagandą visuomenės informavimo priemonėse ir kultūrinėse veiklose.

Vieta: Mokymo centras (Radastų g. 2, 314 kab.).
Registruotis Elektroninės informacijos skaitykloje (Radastų g. 2, 321 kamb., III a.), el. paštu eis@kvb.lt arba telefonu (8 37) 32 42 54. Paskaita nemokama. 

Projektą remia:

LTK Logotipas1


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.