2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienį, 10 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) tradiciškai visus senjorus kviečia į sveikatingumo rytmetį!

Šio rytmečio viešnios – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos specialistės Greta Ševiakovienė ir Rasita Henriot, kurios mums primins, kaip taisyklingai dėvėti atšvaitus, kodėl jie yra svarbūs bei kitas saugaus eismo taisykles, kurios reikalingos net ir keliaujant į mūsų rytmečius! Rytmetį pradėsime mankšta su grupinių treniruočių instruktoriais Rapolu ir Roku Žeimiais, gersime žolelių arbatą, o 11 val. sutiksime šauniąsias pareigūnes ir klausysime saugaus eismo patarimų. Garantuojame puikiai praleistą laiką bendraminčių kompanijoje!

Įėjimas nemokamas. Į užsiėmimą ateikite patogiai apsirengę. Prieš pradėdami mankštas turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ir informuoti, kad ketinate padidinti fizinio aktyvumo lygį. Primename, jog bibliotekoje Jūsų laukiame kiekvieną ketvirtadienį 10 val.!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.