2017 m. vasario 7 d., antradienį, 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) kviečia į socialinio edukacinio meninio stalo žaidimo „Raudonkojo žingsniu“ pristatymą. Dalyvaus žaidimo idėjos autorė visuomenininkė Marija Bareišienė.

„Raudonkojo žingsniu“ – stalo žaidimas apie Raudondvario miestelio istoriją ir dabartį, skirtas ir mažiems, ir dideliems. Žaidėjai keliauja per žemėlapį, sustodami ant tam tikrų langelių su įvairiais klausimais. Žemėlapį su itin išradingai pažymėtomis svarbiausiomis seniūnijos vietomis (pilimi, tiltu per Nevėžį, gimnazija, gyvenamaisiais kvartalais ir kt.) nupiešė dailininkas Andrius Seselskas, klausimų kortelėms panaudotos Raudondvario gyventojų darytos fotografijos.

„Turėjau tikrai daug paplušėti, kol surinkau istorinę medžiagą. Visas žaidimo kūrimas užtruko 2 metus, todėl labai džiugu, kad dabar juo galės naudotis visi, kuriems įdomi Raudondvario istorija, norisi giliau pažinti šį unikalų Lietuvos kampelį. Žaidimas kaip puikus pažintinis kūrybinis užsiėmimas puikiai tinka šeimoms“, – apie sumanymą kalbėjo M. Bareišienė.

Pristatymo metu galėsite išmėginti žaidimą, o atsakę daugiausia klausimų pelnys prizus.

Ateikite ir atraskite savo tėvų, senelių ar draugų istoriją, išgirskite Raudondvario apylinkių paslaptis ir sužinokite daugiau apie 2017 metų mažąją kultūros sostinę Raudondvarį.

Įėjimas nemokamas.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.