NABI – žodis, korėjietiškai reiškiantis „drugelis“. Jį autorius knygai pavadinti pasirinko sąmoningai. O štai arabiškai žodis NABI – „pranašas“. Ar šis reikšmių žaidimas tik atsitiktinumas, ar tai dalis autoriaus sumanymo? Apie tai, ir ne tik, kalbėsimės su autoriumi gegužės 29 dieną, šeštadienį, 10.30 val. Lietuvos laiku Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

Kęstutis Marčiulynas-Bo Haeng Sunim – aktorius, režisierius, pasirinkęs vienuolystės kelią ir pasukęs dzeno link. Kaip pats teigia, tarp vienuolių – aktorius, tarp aktorių – vienuolis, tarp artimųjų – atsiskyrėlis, tarp svetimųjų – artimas. Mokytojas, pasaulio pilietis, bet ir esantis čia, Lietuvoje, panemunėse, pajūryje, su klausytojais, žiūrovais, mokytiniais.

Dzeno esmė – pažinti savo prigimtį, atbusti, kuo sąmoningiau ir atviriau išgyventi dabarties akimirką. Peržengus ego ribas, prieštaros ir konfliktai išnyksta, ir gyvenimas tampa tiesiog patiriamas. Toks jis ir šioje knygoje: tiesiog patiriamas. Sustojant ties tam tikromis akimirkomis. Apmąstant. Klausiant ir provokuojant.

2010 metais pasirodė pirmoji K. Marčiulyno knyga „Laiškai iš Drakono kalnų“ apie autoriaus dvasines paieškas Pietų Korėjos budistų vienuolyne,  kuri dėl ypatingo susidomėjimo, perleista jau ketvirtą kartą.

Norintiems užduoti klausimus rūpima tema, kviečiame juos iš anksto rašyti k.vainiute@kvb.lt

Tiesioginę susitikimo transliaciją kviečiame žiūrėti Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.