Gegužės 22 d., šeštadienį, 11 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į virtualų susitikimą su iniciatyvos „Y Tėvai“ sumanytoja, vaikų įgūdžių, pareigų, emocijų ugdymo kortelių žaidimų kūrėja Vaida Podeliene.

Susitikimo tema – „Naujosios Alfa kartos vaikai. Kokie jie bus?“. Aptarsime bendrus Alfa kartos bruožus, tendencijas, palyginsime, kuo naujoji karta skiriasi nuo kitų, sužinosime, kas Alfa kartos atstovams prognozuojama.

„Z karta užaugo. Laikas susipažinti su Alfa karta – vaikais, gimusiais nuo 2010-ųjų metų. Tai skaitmeninės kartos vaikai, kurių pasaulio suvokimas drastiškai skiriasi nuo suaugusiųjų. Susipažinsime su mokslininkų prognozėmis ir jau atliktais tyrimais apie tai, kaip Alfa karta mokysis, kaip technologijos pakeis jų brandą ir bendravimą, koks bus jų profesinis kelias. Paliesime ir iššūkius, su kuriais neabejotinai susidurs Alfa kartos atžalas auginantys tėvai bei aptarsime, kaip pasaulinė pandemija pakeis mūsų vaikų gyvenimus“, – intriguoja Vaida Podelienė.

Tiesioginę susitikimo transliaciją kviečiame žiūrėti Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

Sužinoti daugiau apie „Y Tėvai“ veiklą galite internetiniame puslapyje www.ytevai.lt.

Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas rasite Kauno apskrities viešosios bibliotekos interneto svetainėje www.kvb.lt, bibliotekos Facebook paskyroje.

Projektą  iš dalies finansuoja:

ltkt logo

Projektą remia:

init logo

Projekto partneris:

maironio muziejus logo


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.