Gegužės 12 d., trečiadienį, 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia visus į nuotolinę miško terapijos edukaciją „Miško maudynės – kaip atrasti poilsį ir sveikatą gamtoje?“ su Lina Kukyte. Edukacijos metu susipažinsite su shinrin-yoku praktika, gausite praktinių patarimų, kaip miške atsipalaiduoti, pasisemti sveikatos arba sukurti gamtos aplinką namuose.

Trumpai apie edukacijos viešnią:

Lina Kukytė – VDU Humanitarinio fakulteto Lyginamųjų kultūros studijų magistrantūros studentė. Ji yra aistringa kultūrų, ypač Azijos, tyrinėtoja ir keliautoja, iš rankų nepaleidžianti fotoaparato. Baigė fotografijos studijas Mičigano universitete, fotoobjektyvas jai padeda iš arčiau stebėti ir detaliau pažinti skirtingas kultūras. Pastaruosius 7 metus gyvena Pietryčių Azijoje, yra aplankiusi daugiau nei 30 pasaulio šalių – nuo Arizonos dykumų (JAV), Sičuano kalnų (Kinija), Okinavos salynų bei ikoniškojo Fuji kalno (Japonija), Jeju vulkanų (Korėja) iki Flinders Ranges nacionalinio parko (Pietų Australija) ir Fox Glacier ledyno (Naujoji Zelandija). Šiuo metu reziduoja viename didžiųjų Azijos metropolių – Bankoke (Tailandas). 

Edukacija vyks ZOOM platformoje. Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija >>>

Edukacija yra dalis tarptautinio projekto „Green Bridges“, kurį biblioteka įgyvendina su partneriais iš Didžiosios Britanijos, Suomijos, Lenkijos, Rumunijos ir Italijos. „Green Brigdes“ komanda, siekdama iš naujo atrasti žmogaus, aplinkos ir gamtos ryšį bei skatindama bendruomeniškumą, kviečia į kūrybines dirbtuves, ekskursijas, kitas draugišką ir artimą gamtos ir žmogaus ryšį puoselėjančias veiklas. Projektas finansuojamas iš Erasmus+ programos lėšų.

Kviečiame dalyvauti!


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.