Gegužės 8 d., šeštadienį, 11 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į virtualią paskaitą „Šeimos tvarka ir taisyklės“, kurią skaitys programos „Pozityvi tėvystės“ vadovė Erna Petkutė.

Psichologė, Paramos vaikams centro steigėja Erna Petkutė dirba šiame centre psichologe ir projektų koordinatore, taip pat dėsto VU medicinos fakulteto podiplominių studijų kvalifikacijos kėlimo kursuose, yra leidinių ir straipsnių apie smurtą prieš vaikus redaktorė ir autorė, straipsnių apie grupinę analizę autorė.

„Paskaitoje „Šeimos tvarka ir taisyklės“ aptarsime, kaip šeimos vertybės ir elgesio normos lemia šeimos santykius ir tėvų elgesį su vaikais. Ištyrinėsime, kaip šeimos tvarka, dienotvarkė, pareigos, atsakomybės pasidalijimas ir nuoseklumas padeda kurti geresnius santykius su vaikais. Kalbėsime ir apie tai, kokią reikšmę vaikų elgesiui turi tėvų gebėjimas skatinti ir drausminti vaikus laikantis šeimos taisyklių, paremtų vertybėmis ir elgesio normomis“, – paskaitos turinį atskleidžia E. Petkutė.

Tiesioginę paskaitos transliaciją kviečiame žiūrėti Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas rasite interneto svetainėje www.kvb.lt, bibliotekos Facebook paskyroje.

Projektą  iš dalies finansuoja:

ltkt logo

Projektą remia:

init logo

Projekto partneris:

maironio muziejus logo


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.