Vasario 25 d. 16 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į virtualų susitikimą bibliotekos Facebook paskyroje su žurnaliste, menininke Jolanta Ona Vitkute. Susitikime taip pat dalyvaus dainuojamosios poezijos autorė Ilona Papečkytė.

Vasario 26 d. 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia visus į nuotolinę edukaciją „Aš, augalas ir išlikimas – herbariumo kūrimas“. Užsiėmimą ves VšĮ „Mes žydim“ vadovė Aistė Virketė.

Vasario 18 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame prisijungti prie bibliotekos Facebook paskyros seminarui „Paslaptingos sapnų kalbos atskleidimas. Filosofinė ir psichologinė perspektyvos“ su Rita Juškiene.

Vasario 23 d. 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia visus į nuotolinę kūrybinę edukaciją „Įamžink akimirkas kūrybiškai“. Mokysimės kompozicijos taisyklių, spalvų suderinamumo ir, žinoma, įvairių dekoravimo (skrebinimo) technikų, o įgytas žinias pritaikysime dekoruodami knygas bei albumus, kuriose įamžinta asmens, šeimos istorija, įsimintiniausi įvykiai. Kviečiame prisijungti ir kurti!

Vasario 15 d., pirmadienį, 16 val. kviečiame prisijungti prie bibliotekos Facebook paskyros pokalbiui su knygos „Ponios Smetonienės virtuvė“ autorėmis istorike Ingrida Jakubavičiene ir istorijos entuziaste Jolita Bernotiene.

Sausio 27 d., trečiadienį, 10.30 val. susitikime su rašytoja Jolita Zykute. Visus vaikus, jų tėvelius, senelius ir mokytojus kviečiame prisijungti prie bibliotekos Facebook paskyros ir tiesiogiai dalyvauti naujos knygos „Kaip karalaitė Karolina pavydėjo ir kas iš to išėjo“ pristatyme.

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.