Rugsėjo 20, 22 d. 12–15.30 val. organizuojami mokymai „Vaizdaus turinio kūrimas“ (Radastų g. 2, 314 kab.). Pristatysime nemokamus vaizdų redagavimo įrankius internete, Canva infografiką bei YouTube vaizdo redaktorių. Galėsite praktiškai išbandyti vaizdų redagavimo priemones, išmoksite susikurti filmuką iš nuotraukų ir vaizdo įrašų, kuriamam filmukui pridėti įvairius efektus. Sužinosite, kaip sukurtą filmuką įkelti į YouTube kanalą, jį atsisiųsti ar ištrinti.

Jei nesiseka rasti reikiamos informacijos studijoms ar kitai veiklai, kviečiame į pristatymą „Paieška KAVB el. kataloge ir mokslinėse duomenų bazėse“ rugsėjo 26 d. 14 val. (Radastų g. 2, 314 kab.). Išmoksite atlikti paiešką bibliotekos el. kataloge, užsakyti leidinius į namus, prasitęsti knygos grąžinimo terminą ir kt. Sužinosite, kokią informaciją galite rasti bibliotekos prenumeruojamose Lietuvos ir užsienio šalių mokslinės informacijos duomenų bazėse, atviros prieigos informacijos šaltiniuose internete.

Iki rugsėjo 24 d. kviečiame registruotis į nuotolinius kompiuterinio raštingumo mokymus „Tobuliname įgūdžius: Microsoft Office Word 2010“, kurie vyks spalio 2–29 d. Moodle sistemoje. Kursas skirtas asmenims, turintiems kompiuterinio raštingumo pagrindus ir susipažinusiems su MS Word programos veikimo principu, taip pat tiems, kurie programa norėtų naudotis dažniau, tačiau trūksta žinių ir įgūdžių, ar programą naudojantiems dažnai, tačiau norintiems pasikartoti pagrindines funkcijas ir prisiminti galimybes. Mokymų metu supažindinama su MS Office programinio paketo turiniu, trumpa istorija, pagrindinėmis MS Office Word 2010 programos funkcijomis, skirtomis dokumentams be teksto, su tekstu, grafiniais elementais. Pateikiama vaizdo medžiaga ir praktinės užduotys, padedančios efektyviau įsisavinti kursą. Kursą sudaro teorinė medžiaga ir keturios praktinės užduotys. Mokymų dalyviai, laiku ir teisingai atlikę visas užduotis, gaus kurso baigimo pažymėjimą.

Registruokitės Elektroninės informacijos skaitykloje (Radastų g. 2, 321 kamb.), el. paštu eis@kvb.lt arba telefonu (8 37) 32 42 54.

Apie bibliotekos organizuojamus mokymus gyventojams galite sužinoti KAVB svetainės skiltyje Mokymai gyventojams.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.