Vienai mokymų temai skirtos 6 valandos, jos išdėstomos per tris arba dvi dienas. Pasirinkus mokymų temą, dalyvavimas būtinas visas temai skirtas dienas.

Pristatymų rengimas (MS PowerPoint) GRUPĖ SUFORMUOTA
Gegužės 10–11 d. 9–12 val.
Mokymai vyks naudojantis Microsoft Office PowerPoint programa. Susipažinsite su skaitmeninių pristatymų rengimo pagrindais ir patarimais. Išmoksite sukurti pristatymą (pateiktį); sužinosite, kaip kurti ir formuoti įvairias skaidres; išmoksite taikyti įvairius skaidrių efektus; išmoksite parodyti ir išspausdinti pateiktį; sužinosite, kaip pasidalyti savo pateiktimi su kitais.
 
Gegužės 11–13 d. 10–12 val.
Kaip parengti dokumentus internete? Kaip teksto dokumentais dalytis su kitais interneto naudotojais? Kaip parodyti ekrano vaizdą kitiems internetu? Šioje programoje susipažinsite su bendradarbiavimo priemonėmis internete, debesų kompiuterija. Daug dėmesio bus skiriama tekstinių dokumentų rengimui internete, dalinimosi ir bendro naudojimo su kitais asmenimis galimybėmis.
 
Būkime saugūs internete GRUPĖ SUFORMUOTA
Gegužės 19–21 d. 14–16 val.
Kaip būti saugesniems internete ir apdairiai dirbti su technologijomis? Kaip saugiau naudotis socialiniais tinklais, kaip atpažinti galimas grėsmes ir rizikas internete bei kokių pagrindinių saugumo priemonių imtis, siekiant apsaugoti skaitmeninius įrenginius?
 
Gegužės 18–20 d. 10–12 val. (Grupė suformuota)
Gegužės 25–27 d. 10–12 val.
Kaip planuoti ir užsakyti laisvalaikio paslaugas internetu, įsigyti transporto bilietus, rezervuoti viešbučius, susidaryti kelionės maršrutą. Susipažinsite su kitomis naudingomis paslaugomis laisvalaikiui.

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai bus atšaukti.  Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai. Registracijos forma >>>

Išsamius mokymų temų aprašymus rasite mokymai.vipt.lt

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu n.stonkiene@kvb.lt.

Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vedami per Microsoft Teams programą.

Projektas Prisijungusi Lietuva finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

prisijungusi Lietuva logo  ES logo


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.