Kviečiame moksleivius pasitelkti savo kūrybiškumą, įamžinti mėgstamas knygas fotografijose ir dalyvauti konkurse „Natiurmortas su knyga“. Trijų geriausiųjų laukia puikūs prizai!

Natiurmortas (pranc. nature morte – negyvoji gamta) – tai dailės žanras, kurio kūriniuose vaizduojami įvairiausi kasdienės aplinkos objektai (įvairūs rakandai, muzikos instrumentai, vaisiai, gėlės, jūros gėrybės, audiniai ir t. t.), sukomponuoti realioje erdvėje. Šis žanras pritaikomas ir fotografijoje, tad nieko nelaukiant, raginame išbandyti jėgas!

Reikalavimai nuotraukai: sukurti originalią fotografinę kompoziciją, kurioje pavaizduota knyga su kitais objektais. Nuotrauka turi būti JPEG, JPG arba PNG formato. Nuotraukos gali būti apdirbtos skaitmeniniu būdu: apkarpytos, pakoreguotos spalvos, kontrastas ir t.t. Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad yra jos autorius.

Kaip dalyvauti: nuotraukas siųskite el. paštu: menas@kvb.lt ir laiško pavadinime įrašykite „konkursui“. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, mokyklą, klasę, fotografijos pavadinimą ir kontaktinius duomenis (tel. nr., el. paštą). Asmuo gali siųsti tik vieną variantą. Nuotraukos priimamos iki 2019 m. lapkričio 3 d.

Konkurso eiga: bibliotekos Facebook paskyroje lapkričio 6 d. bus paskelbtos atsiųstos nuotraukos, už jas iki lapkričio 12 d. bus galima balsuoti (paspaudus patinka).

Trijų daugiausiai balsų surinkusių darbų autoriai bus apdovanoti bibliotekos prizais, o nugalėtojui(-ai) atiteks ir leidyklos „Kitos knygos“ dovana – Michael Freeman knyga „Fotografo mintis“.

Rezultatus paskelbsime lapkričio 14 d. bibliotekos svetainėje www.kvb.lt ir feisbuko paskyroje. Geriausių darbų autoriai apie apdovanojimus bus informuoti asmeniškai.

P. S. Konkurse dalyvaujančios fotografijos autorius suteikia teisę organizatoriams spausdinti ir viešinti jo kūrinį reklaminiais, informaciniais ar viešinimo tikslais. Fotografija visada bus pristatoma su autoriaus vardu ir pavarde.

Daugiau informacijos: menas@kvb.lt

Konkurso rėmėjas:

kitos knygos

 


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.