Spalio 1 d. bibliotekoje šurmuliavo gimtadienio nuotaikos ir svečiai. Šventinėje gimtadienio programoje sau įdomią veiklą galėjo rasti visi bibliotekos lankytojai. Čia netrūko renginių, akcijų ir linksmos muzikos.

Vakar bibliotekos lankytojams duris atvėrė nauja edukacijų erdvė „404“. Ta proga bibliotekoje svečiavosi VšĮ „Robotikos mokykla“ edukatoriai. Šiuolaikinių technologijų asai Kauno J. Grušo meno gimnazijos mokiniams atskleidė virtualios ir papildytos realybės subtilybes, supažindino su profesionaliomis virtualios realybės sistemomis HTC Vive ir Windows Mixed Reality, o mokiniai patys kūrė ir išbandė 3D modelius. Edukacija „404“ erdvėje buvo vykdoma įgyvendinant projektą „Kultūra sumaniai“. Apie naują erdvę „404“ ir planuojamas veiklas joje plačiau skaitykite čia.

Visą dieną bibliotekos Gamtos mokslų literatūros skaitykloje buvo galima pasimėgauti šviesos terapija. Ji veikia kaip natūralus antidepresantas ir padidina darbingumą. P. S. šviesos terapiją išbandyti galima Radastų g. 2, 415 k.

Nepamiršome ir dovanų gimtadienio dalyviams! Bibliotekos II a. fojė kvietėme parašyti palinkėjimą gimtadienio proga ir pasiimti dovanų bibliotekos skirtuką!

Gimtadienio šventę baigėme su iniciatyvos Izraelio kinas tavo mieste filmu „Obuoliai iš dykumos“ (rež. Arik Lubetzki, Matti Harari, 2014 m.). Bibliotekos gimtadienio proga kava vaišino Kavos draugas.

Iki kito gimtadienio!

Gimtadienio draugai:

KavosDraugas.lt logo light 1   sefo 1200x300    cookonfire logo PNG BLACK 100

 


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.