Vokiškų ir šveicariškų leidinių fondas Jūsų patogumui ir aktyviam naudojimui perkeltas į Humanitarinių leidinių erdvę (Radastų g. 2, IV a., 418 kab.). Maloniai laukiame nuolatinių skaitytojų ir kviečiame naujus!

Vokiškų ir šveicariškų leidinių biblioteka, įkurta Goethe`s Instituto (Vokietija) ir Gebert Ruef Stiftung (Šveicarija) iniciatyvomis, Kaune veikia nuo 1996 metų. Šios bibliotekos tikslas – supažindinti Lietuvos visuomenę su šių dviejų vokiškai kalbančių šalių kultūra, ekonomika, literatūra, istorija ir puoselėti vokiečių kalbą Lietuvoje bei skatinti tarptautinį kultūrinį bendradarbiavimą.

Bibliotekos švietėjiška ir kultūrinė veikla siekia priartinti šias Europos valstybes tiems piliečiams, kurių domėjimasis šių valstybių įvykiais neapsiriboja atsitiktiniu kasdieninių žinių srautu.

Vokiškų leidinių, reguliariai užsakomų Vokietijoje ir Šveicarijoje, fondą sudaro įvairaus pobūdžio dokumentai: knygos, albumai, periodiniai leidiniai, garso (CD) ir vaizdo (DVD) dokumentai. Juose – informacija apie Vokietijos ir Šveicarijos kultūrą, ekonomiką, istoriją, geografiją, politinę ir socialinę plėtrą. Nemažą fondo dalį sudaro leidiniai, skirti mokytis vokiečių kalbos, taip pat siūloma pagalbinė medžiaga besiruošiantiems laikyti vokiečių kalbos egzaminus. Yra gausus leidinių vaikams pasirinkimas.

Bibliotekos veikla neapsiriboja vien leidinių skolinimu. Čia vyksta įvairaus pobūdžio kultūrinė veikla, gyvuoja aktyvus bendraminčius jungiantis Vokiškų diskusijų klubas.

Vasarą Jūsų laukiame:  I-V  11.00–19.00

Kontaktinė informacija: tel. (8 37) 32 43 57, el. paštas: info-de.kaunas@kvb.lt


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.