Kviečiame naudotis Academic Video Online ir Music and Dance Online laikinos prieigos duomenų bazėmis. Prisijungimas galimas šiuo adresu: http://bit.do/eUQbC. Prieiga suteikta iki 2019 m. rugpjūčio 3 d.

Academic Video Online siūlo daugiau kaip 62 tūkst. pavadinimų vaizdo įrašų įvairiomis temomis, įskaitant antropologiją, verslą, konsultavimą, filmus, sveikatą, istoriją, muziką ir kt. Čia rasite atrinktus dokumentinius filmus iš „BBC Studios“, Bordvėjaus spektaklius („BroadwayHD“), muziejuose ir archyvuose saugomus istorinius vaizdo įrašus, dokumentinius filmus apie istoriją, meną, madą, mediciną, kulinariją, politiką, inžineriją ir kitus.
 
Music and Dance Online – muzikos ir kitų scenos meno rūšių duomenų bazė, kurioje yra daugiau kaip 11 mln. garso takelių, vaizdo įrašų. Jei norite susipažinti su klasikinės muzikos, džiazo, populiariosios muzikos garso įrašais, baleto, šiuolaikinių, eksperimentinių, improvizacinių ir kitų šokių atlikėjų pasirodymais ir klasikinės muzikos vaizdine medžiaga, ši duomenų bazė skirta jums – studentams, mokslininkams ir visiems besidomintiems menu.

Prie duomenų bazės galima prisijungti visose bibliotekos kompiuterinėse darbo vietose su interneto prieigaDaugiau informacijos apie bibliotekos prenumeruojamas duomenų bazes galite rasti čia.

 

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.