Birželio 6 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai.

Nuo pat ankstyvo ryto į mokymus sugužėjo dalyviai iš viso Kauno: Panemunės, Šilainių bendruomenių, Kauno senjorų klubo Berželio" lyderiai, Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos padalinių bibliotekininkai, skaitmeniniai konsultantai, lektoriai ir kt. 

Mokymų metu lektorė-mentorė Simona Montvidaitė-Dirmienė supažindino dalyvius su Lietuvos bibliotekose organizuojamais „Prisijungusios Lietuvos“ projekto mokymais, skaitmeninių lyderių, konsultantų ir e. skautų rolėmis projekte ir bendradarbiavimo galimybėmis. Mokymų dalyviai dalyvavo ir praktinėse veiklose, kurių metu galėjo pasitikrinti savo bendradarbiavimo įgūdžius.

Mokymų metu pasidalinta idėjomis, kaip mūsų bibliotekoje ketinama įveiklinti projekto „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje" suteiktus kūrybinius, inžinerinius ir kitus paketus bei įrangą.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

#PrisijungusiLietuva

 ESFIVP 2014 2020 viesinimo logo 250 prisijungusi Lietuva logo 250


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.