Gegužės 28–birželio 10 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 415 kab.) veiks paroda „Žmogaus sielos paslaptys ir terapija“, skirta supažindinti su naujausia psichologijos ir terapijos literatūra anglų kalba. Parodoje eksponuojamos knygos išleistos 20152019 m. ir sulaukusios didelio skaitytojų susidomėjimo visame pasaulyje.

Nedidelės apimties knygų serija „Psichologija apie viską“ glaustai supažindina su žalingų įpročių, dietų manijos, vaidybos, pasitikėjimo, konspiracijų teorijų psichologija.

Knygoje „The Bright and the Good“ nagrinėjamos intelektinės ir moralinės dorybės, kaip amoralūs, nuodėmingi ar laikomi „tabu“ elgsenos įpročiai visuomenėje kito bėgant laikui.

Psichologijos specialistai ras daugiau nei 1000 testų knygą, kurioje yra žodiniai, grafiniai ir kiti asmenybės vertinimo testai.

Terapijos specialistams skirtos knygos apie meno terapiją, depresijos gydymą, analitinę psichologiją. Dr. Kenny monografija pateiks praktinių patarimų slaugytojams ir šeimos nariams, prižiūrintiems žmones sergančius senatvine demencija.

Parodos knygos yra įdomios ir dėstytojui, ir studentui ar paprastam skaitytojui, besidominčiam psihologija, terapija ir sveikata.

Paroda parengta bendradarbiaujant su UAB „Humanitas“  didžiausia ir daugiausia patirties turinčia užsienio knygų importuotoja bei platintoja Lietuvoje. 1994 metais veiklą pradėjusi nuo vieno studentiško akademinio knygyno Vytauto Didžiojo universitete, įmonė šiuo metu turi specializuotų knygynų tinklą Vilniuje bei Kaune ir yra užsienio knygų prekybos lyderė.

UAB „Humanitas“ knygynai:

Knygynas „Kalbų centras“ (Donelaičio g. 61, LT-44245, Kaunas). Akademinė, kalbų mokymo, grožinė literatūra.
Knygynas „Tūkstantis ir viena knyga“ ( Vilniaus g. 11, LT-44282, Kaunas). Meno ir įvairi literatūra.
Knygynas „Akademinė knyga“ (Universiteto g. 4, LT-01122, Vilnius). Mokslinė ir profesinė, grožinė literatūra.
Meno leidinių knygynas „Humanitas“ (Dominikonų g. 5, LT-01131, Vilnius). Menų, architektūros ir dizaino literatūra, knygos dovanoms ir laisvalaikiui.
Knygynas „Kalbos“ (Trakų 7a, LT-01132, Vilnius). Kalbų mokymo literatūra.
Apsilankykite UAB „Humanitas“ svetainėje: www.humanitas.lt

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.