Nori greitai sužinoti svarbiausias bibliotekos naujienas ar gauti aktualią informaciją apie renginius? Bibliotekos mobilioji aplikacija – tai, ko Tau reikia!

Kauno apskrities viešoji biblioteka yra pirmoji Lietuvos biblioteka, sukūrusi savo mobiliąją aplikaciją. Ją įsidiegus galima naudotis virtualiu bibliotekos gidu – atėjus į tam tikrą erdvę, programėlė informuos apie ten vykstančius renginius. Taip pat galima sekti bibliotekos naujienas, sužinoti apie būsimus mokymus ir renginius, naudotis vaizdo įrašų archyvu.

Įsidiegus KAVB programėlę, gausi naujausią informaciją apie bibliotekos veiklą bei svarbius įvykius, galėsi užsisakyti leidinius iš el. katalogo, pateikti dominantį klausimą. Taip pat galėsi matyti periodiškai atnaujinamą informaciją apie bibliotekos renginius. Vartotojų patogumui integruojama socialinių tinklų komunikacija (dalijimasis), taip pat, pasirinkus pranešimų iš bibliotekos gavimą, galėsi gauti pačias aktualiausias bibliotekos naujienas tiesiogiai į savo mobilųjį telefoną.
Mobilioji aplikacija nėra vienintelis bibliotekos sukurtas elektroninis produktas. Įgyvendinant projektus, buvo pristatyti edukaciniai žaidimai „Knygos kodas“, „Knygos kelias“ ir „Išnykę praeities ženklai“ bei edukacinė programėlė „Atgimę vaikystės autoriai ir senosios iliustracijos“.

KAVB mobiliąją aplikaciją gali atsisiųsti: https://goo.gl/bpNxEq.

Atsisiųsk Kauno apskrities viešosios bibliotekos programėlę ir tapk išmaniuoju bibliotekos draugu!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.