Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojai, kurie taip pat yra Kauno regiono bibliotekininkų draugijos nariai, kovo 29 d. lankėsi Vilniuje naujai įsikūrusiose erdvėse ir sėmėsi idėjų, kaip galėtų atrodyti ateities biblioteka, koks galėtų būti naujasis bibliotekos veidas.

Rekonstruotoje Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje apžiūrėjome viešąsias ir darbines erdves. Išsamiau susipažinti su bibliotekos istorija, pasisemti naujų idėjų, apžiūrėti atnaujintas ir naujiems vartotojų poreikiams pritaikytas erdves mums padėjo LNB Informacijos išteklių departamento direktorė Jolita Steponaitienė.

Pakeliui į Nacionalinę biblioteką aplankėme ISM vadybos ir ekonomikos universiteto Inovacijų bazę (Innobase), kur mus pasitiko jos vadovas, „ISM Executive School“ konsultantas bei lektorius Ugnius Savickas. Taip pat apsilankėme ir ISM bibliotekoje.

Išvyką vainikavo apsilankymas didžiausiame technologijų startuolių parke Baltijos šalyse ir Skandinavijoje – „Vilnius Tech Park“, įsikūrusiame barokiniame Sapiegų dvaro ansamblyje. Mus pasitikusi darbuotoja Agnė Jakimavičiūtė aprodė įspūdingą dvaro parką, kuriame įsikūrę daugiau nei 50 startuolių.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.