Kviečiame į skaitmeninio raštingumo mokymus sausio mėnesį!

Paieška KAVB el. kataloge ir prenumeruojamose duomenų bazėse bei kituose elektroniniuose šaltiniuose (Nuotoliniai mokymai)
Sausio 12 d. 14.00–15.30 val.

Pristatysime leidinių užsakymo per portalą www.ibiblioteka.lt galimybes, vartotojo aplinkos nustatymus. Supažindinsime su KAVB prenumeruojamomis duomenų bazėmis, laisvos prieigos informacijos šaltiniais mokslui ir laisvalaikiui.

Tobuliname įgūdžius su Microsoft Office Word (Auditoriniai mokymai)
Sausio 18–19 d. 9.00–12.00 val. (dviejų dienų mokymai, bendra trukmė: 6 valandos)

Supažindinsime su MS Word programos, skirtos dirbti su tekstu, galimybėmis. Mokymai apims pagrindines darbo su tekstu sritis: teksto, dokumento formatavimą, objektų įterpimą, darbą su lentelėmis ir kt.

Vaizdo istorijų kūrimas su Adobe Creative Cloud Express (Auditoriniai mokymai)
Sausio 25 d. 9.00–12.00 val.

Norite nustebinti draugą, pakviesti į šventę, o gal pasidalinti savo nauju receptu? Padarykite tai netradiciškai – sukurkite filmuką. Mokymų metu supažindinsime su internetine kūrybine programa Creative Cloud Express, kuria naudodamiesi galėsite sukurti trumpą filmuką iš nuotraukų ir vaizdo įrašų.

Naudingos nuorodos ir mobilios programėlės laisvalaikiui (Nuotoliniai mokymai)
Sausio 27 d. 10.00–11.30 val.

Susipažinsite su internetinėmis priemonėmis ir paslaugomis, kurių gali prireikti keliaujant Lietuvoje, užsienyje bei virtualioje erdvėje. Bus pristatyti: Google žemėlapis (maršrutams sudaryti), turizmo el. ištekliai, viešojo transporto bilietų įsigijimas, Europos draudimo kortelė ir kt. Taip pat: lėktuvo bilietų ir apgyvendinimo vietos užsakymas, Google vertėjo galimybės, idėjų kelionėms paieška. Sužinosite apie naudingas ir įdomias nuorodas bei mobilias programėles laisvalaikiui.

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas, nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai bus atšaukti. Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai.

Registruotis galite:

Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas.

Mokymai vedami per Microsoft Teams programą.

Auditoriniai mokymai vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos mokymų klasėje, K. Donelaičio g. 8, Kaunas.

Auditoriniuose mokymuose dalyvavimas tik su galimybių pasu arba ES Skaitmeniniu COVID pažymėjimu. Mokymų metu būtina dėvėti apsaugines kaukes. Atsižvelgiant į vyriausybės rekomendacijas, auditoriniai mokymai gali būti atšaukti.

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu n.stonkiene@kvb.lt.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.