Ar jau išbandėte vaizdo, garso ir grafinei medžiagai apdoroti skirtą kūrybinį paketą „Fujitsu Celsius W580“? Jei dar nespėjote to padaryti, kviečiame užsukti į bibliotekos Meno leidinių skaityklą (Radastų g. 2, 406 k.)

Turite senų fotografijų negatyvų ar skaidrių? Neišmeskite jų. Atėję pas mus galėsite jas nuskenuoti ir atspausdinti nuotraukas. Čia patys galėsite kurti nuotraukų albumus! Su grafikos dizainerių gerai įvertinta „Wacom Intuos Pro“ grafine planšete net pačią netikėčiausią idėją paversite skaitmeniniu menu, o bet kokį piešinį ar eskizą – spalvingu kūriniu. Jei prireiks filmuoti, turime „Gear 360“ ir Web kameras.

Skaitmeninti senus negatyvus, tvarkyti, redaguoti ir atspausdinti nuotraukas, skaitmeninti piešinius, kurti ir redaguoti garso, vaizdo ar kompiuterinės grafikos medžiagą – visai tai galite atlikti bibliotekoje! ;)

Kūrybinį paketą sudaro programinė įranga:
„Audacity“ – garsui įrašyti ir redaguoti,
„Vegas Pro 16 EDY/GV – vaizdo medžiagai sujungti ir apdoroti,
„PhotoShop Elements 2019“ – nuotraukoms redaguoti ir retušuoti,
„Wacom Inkspace“ – su grafine planšete piešiniams perkelti į skaitmeninį formatą,
„ABBY eFormFiller“ – įvairioms formoms pildyti,
„FreeOCR“ – dokumentams skenuoti,
„Inspace“ – dirbti su vektorine grafika,
„IZ Arc“ – dokumentams archyvuoti.
Meno leidinių skaitykloje taip pat galite naudotis:
daugiafunkciniu spausdintuvu,
grafine planšete „Wacom Intuos Pro“,
skeneriu „Epson V600“,
„Gear 360“ ir Web kameromis.

Apie kūrybinio paketo „Fujitsu Celsius W580“ privalumus ir naudojimo galimybes daugiau pamatykite vaizdo įraše >>>

Laukiame Jūsų Meno leidinių skaitykloje! Daugiau informacijos el. paštu menas@kvb.lt ir tel. (8 37) 32 42 43. Rekomenduojame el. paštu iš anksto rezervuoti laiką dirbti su norima įranga.

Meno leidinių skaitykloje turima kūrybinio paketo įranga yra iš projekto „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje". Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Jį įgyvendina ir vykdo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su kitomis Lietuvos bibliotekomis.

ES logo


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.