Vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu, LR Civilinės saugos įstatymo straipsnio ir LR žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo punktais, nuo lapkričio 7 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje veikia iš anksto užsakytų leidinių išdavimo ir grąžinimo paslauga bei teikiamos nuotolinės paslaugos. Šiuo etapu nebus galima naudotis skaityklų paslaugomis.

Bibliotekos specialistai parengė atsakymus į dažniausiai šiuo metu užduodamus klausimus.

Ar yra galimybė pasiskolinti leidinius į namus ir lankytis skaityklose?

Nuo lapkričio 7 d. leidiniai išduodami Radastų g. 2 II a. fojė, Muzikos leidinių skyriuje (K. Donelaičio g. 8) ir Vaikų literatūros skyriuje (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2) esančiuose išdavimo punktuose. Leidinius prašome užsisakyti iš anksto (internetu, telefonu arba el. paštu) ir į biblioteką atvykti jau gavus užsakymo patvirtinimą.

Šiuo etapu nebus galima naudotis skaityklų paslaugomis.

Dėl išsamesnės informacijos galite teirautis:

Radastų g. 2:

 K. Donelaičio g. 8 / Lydos g.:

Kaip (kur) grąžinti pasiskolintas knygas ir kaip prasitęsti naudojimosi leidiniais terminą?

Leidinius galite grąžinti savitarnos įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio įėjimo), o naudojimosi leidiniais terminą prasitęsti: tel. (8 37) 32 42 59, mob. +37066223217, el. paštu registracija@kvb.lt arba internetu.

Grąžinti leidiniai 24 val. laikomi karantine bibliotekoje tam skirtoje patalpoje ir tik tuomet išbraukiami iš skaitytojo formuliaro. Skolintis karantinuojamų leidinių negalima.

Ar karantino laikotarpiu skaičiuojami delspinigiai?

Karantino laikotarpiu delspinigiai už vėluojamus grąžinti leidinius neskaičiuojami.

Ar bibliotekoje vyksta renginiai, mokymai ir kt.?

Artimiausi bibliotekos renginiai perkeliami į virtualią erdvę. Kviečiame žiūrėti tiesiogines transliacijas bibliotekos socialinių tinklų paskyrose.

Ar teikiamos konsultacijos nuotoliniu būdu?

Nuotolinės konsultacijos teikiamos el. paštu. Galima kreiptis tiesiogiai į reikiamą skyrių.

Ar nuotoliniu būdu galima naudotis KAVB duomenų bazėmis?

Taip, galima. Bibliotekos elektroniniuose ištekliuose rasite nemokamas laisvosios prieigos duomenų bazes, prenumeruojamas ir terminuotos prieigos duomenų bazes, prie kurių prisijungimą KAVB registruoti skaitytojai gali gauti iš namų, tiesiog parašius el. paštu eis@kvb.lt.

Ar galima registruotis naujiems vartotojams?

Nauji vartotojai gali registruotis naudojantis ibiblioteka.lt sistema.

Ar būtina lankytojų registracija?

Nuo spalio 26 d. visi bibliotekos lankytojai yra registruojami, prašant nurodyti vardą ir pavardę bei telefono numerį. Atsisakius registruotis – lankytojas neįleidžiamas į biblioteką. Asmens duomenys bus saugomi 21 dieną, o po to sunaikinami.

Kviečiame pasinaudoti gausiais bibliotekos elektroniniais ištekliais >>> 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.