Sociologijos skrynelė, tai rubrika atsiradusi covid-19 pandemijos ir karantino metu. Sociologinė, nes ją rengia sociologijos entuziastė, o skrynelė, todėl, kad joje nėra pateikiami itin išsamūs moksliniai straipsniai ar studijos, o nedideli tekstai supažindinantys su kai kuriomis sociologinėmis, antropologinėmis, filosofinėmis ar tarpdisciplininėmis idėjomis. Šiandien kviečiame susipažinti su tekstu „Paprastai apie vyrų politinius judėjimus bei studijas“.

Atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje lankytojai privalo registruotis, dėvėti veido apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo ir čiaudėjimo etiketo.

Nuo spalio 26 d. Vyriausybės nutarimu privaloma bibliotekos lankytojų registracija, nurodant vardą ir pavardę bei telefono numerį. Lankytojų asmens duomenys bus saugomi 21 dieną, o po to sunaikinami. 

Šį spalį jau aštuntą kartą organizuojamas Europos kibernetinio saugumo mėnuo − Europos Sąjungos kampanija, kuria siekiama didinti ES piliečių saugumą internete. Metinę informuotumo apie kibernetinį saugumą didinimo kampaniją koordinuoja ES kibernetinio saugumo agentūra (ENISA) ir Europos Komisija, o prie jos prisideda valstybės narės ir daugiau kaip 300 partnerių iš įvairių pramonės sektorių.

Džiaugiamės, kad jau penktą kartą dalyvaujame iniciatyvoje „Vokiečių kalbos dienos“, kurios šiemet, kaip ir daug kas, šiek tiek kitokios. Neatsitiktinai pasirinktas teminis akcentas – tvarumas. Kodėl jis?

Prevencinės priemonės pasiteisino, po spalio 8 d. patvirtinto pirmojo COVID-19 atvejo Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, pritaikius prevencines priemones, daugiau užsikrėtimo atvejų nenustatyta, nuo spalio 19 d. lankytojai gali ir vėl naudotis visomis bibliotekos paslaugomis.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.