LEIDINIAI

atkurtai Lt 100 mazasLeidinys „100 pakilių akimirkų: tarpukario Lietuvos šventės ir iškilmės“

Kaip tarpukario metu buvo minimos įvairios šventės? Rudenį pasirodysiantis leidinys „100 pakilių akimirkų: tarpukario Lietuvos šventės ir iškilmės“ ne tik atsakys į šį klausimą, bet ir paskatins domėtis šalies istorija, sustiprins žmonių pilietiškumo jausmą. Knygoje patraukliai pristatoma tarpukario Lietuvos valstybinės, kariuomenės, kalendorinės dainų, bažnytinės, jaunimo, įvairių organizacijų ir kitos šventės bei iškilmės. Gausią ikonografinę medžiagą, papildo ir pagyvina citatos iš to meto spaudos.

 
PARODOS

atkurtai Lt 100 mazasInteraktyvi paroda-instaliacija „Kelyje LT“
Moderni, interaktyvi paroda-instaliacija „Kelyje LT“ pasakoja Šimtmečio kelionių ir keliautojų istorijas. Tai priminimas, kokių neeilinių asmenybių būta Lietuvoje, kaip norėta pažinti pasaulį tuomet, kai mūsų valstybė žengė pirmuosius žingsnius ir į kokius išskirtinius žygius lietuviai leidžiasi šiandien.
Atidarymas – rugsėjo 28 d. 18 val. IV a. fojė

 
atkurtai Lt 100 mazasKvepiančių knygų salonas
Bibliotekoje skaitomiausių lietuvių autorių knygų ekspozicija. 
Data ir vieta: Radastų g. 2, III a. fojė.
 
VIRTUALIOS PARODOS
 
atkurtai Lt 100 mazas„Lietuvos valstybingumo ženklai Kaune 1918–1940 m.“
Paroda skirta besidomintiems Lietuvos valstybingumo, Kauno miesto istorija. Joje sužinosite, kuriuose laikinosios sostinės pastatuose įsikūrė svarbiausios valstybės institucijos, kokie paminklai buvo pastatyti didžiausią auką valstybei atidavusiems didvyriams, pamatysite istorinių nacionalinio masto renginių akimirkas. Kviečiame atrasti Lietuvos valstybingumo ženklus Kaune!
 
atkurtai Lt 100 mazas„Nepriklausomybės Akto signatarų leidinius prisimenant“
Paroda apie Vasario 16-osios Akto signatarus ir jų išleistas knygas, saugomas Senųjų ir retų spaudinių skyriaus fonde.
 

atkurtai Lt 100 mazas„Iškiliausi laikinosios sostinės žurnalistai“

Parodos tikslas – atkreipti dėmesį į laikinojoje sostinėje dirbusių ir visuomenės kultūriniame gyvenime aktyviai dalyvavusių žurnalistų, redaktorių darbų reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
 
atkurtai Lt 100 mazas„100 metų muzikos!“
Kas įvyko per 100 metų Lietuvos muzikos pasaulyje? Lankytojų dėmesiui įdomiausi muzikiniai reiškiniai, istoriniai faktai, nutikimai, kompozitorių ir atlikėjų mintys apie kūrybą, įkvėpimą, gyvenimą.
 
Programa nuolat pildoma. Sekite naujienas www.kvb.lt

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.