EBSCO duomenų bazės leidėjai atvėrė nemokamą išteklių – disertacijų duomenų bazę. EBSCO Open Dissertations rasite daugiau nei 1,2 mln. elektroninių tezių ir disertacijų  nuo XX amžiaus pradžios iki dabar iš daugiau nei 275 pasaulio universitetų. Prieiga prie šios duomenų bazės suteikiama per EBSCO platformą.

Gruodžio 2 d. 18 val. kviečiame į virtualų susitikimą bibliotekos Facebook paskyroje su pianiste, VDU Muzikos akademijos docente Šviese Čepliauskaite. Pianistę kalbins muzikologė, muziejininkė, LKS Kauno skyriaus vadovė Kristina Mikuličiūtė-Vaitkūnienė.

Kviečiame stebėti virtualų susitikimą su kompozitore, muzikologe, pedagoge Dalia Kairaityte. Kompozitorę kalbina muzikologė, muziejininkė, LKS Kauno skyriaus vadovė Kristina Mikuličiūtė-Vaitkūnienė.

Gruodžio 7, 9, 11 d. 14–16 val. Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu.GRUPĖ SUFORMUOTA.
E. prekyba: kaip pirkti internetu, saugiai atsiskaityti už prekes ir paslaugas internete. Sužinosite kaip skelbimų portaluose bei socialiniuose tinkluose parduoti prekes ar nebereikalingus daiktus; kaip įkelti savo skelbimus, juos susieti su socialiniais tinklais.
Prekių paieška, kainų palyginimas:  išmoksite ne tik naršyti e. parduotuvėse, bet ir palyginti kainas e. kainų kataloguose. El. banko teikiamos paslaugos, atsiskaitymas. Atkreipsite dėmesį kaip atpažinti saugias bei patikimas svetaines. Susipažinsite su vartotojų teisėmis ir galimybėmis susigrąžinti pinigus už nekokybišką, netinkamą pirkinį.
 

Gruodžio 1 d. 18 val. kviečiame užsukti į bibliotekos Facebook paskyrą, kurioje tiesioginės transliacijos metu vyks paskaita „Kokį pėdsaką palieka mūsų drabužiai?“

Paskutinį lapkričio penktadienį minima Nieko nepirkimo diena, kuri skatina atsigręžti į vartotojiškumo problemas ir savo asmeninius įpročius. Nieko nepirkimo diena – menininko Tedo Dave'o iš Kanados (Vankuverio) inicijuota akcija, siekianti atkreipti dėmesį į perdėtą vartotojiškumą, jo žalą planetai ir socialinei aplinkai.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.