Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) spalio 19 d., penktadienį, 17 val. kviečia į KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų instituto vyriausiojo mokslo darbuotojo Mindaugo Bertašiaus monografijos „Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai“ pristatymą. Renginyje dalyvaus autorius ir jo kolega prof. Saulius Keturakis.

Džiaugiamės šiemet vėl dalyvaudami iniciatyvoje „Vokiečių kalbos dienos“ ir kviečiame Jus spalio 22–29 d. apsilankyti mūsų renginiuose.

Spalio 18 d. 11.0012.00 val. kviečiame į paskaitą „Tapatybės vagystės“. Lektorė – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus vyresnioji specialistė Jovita Juršytė.

2018 m. spalio 23 ir 25 d. kviečiame į paskaitų ciklą „Pasitikėjimas technologijomis (ne)priklauso nuo mūsų". Lektorė – VšĮ „Informacinių technologijų institutas“ vykdančioji direktorė dr. Renata Danielienė.

Ar teko kada girdėti apie ypatingą gydomąją, terapinę knygos naudą ir biblioterapiją – knygų naudojimą siekiant padėti žmonėms išspręsti savo problemas? Apie tai ir dar daugiau buvo galima sužinoti spalio 12 d. Birštone vykusiojoje konferencijoje „Biblioterapija. Knyga gali prakalbinti ir gydyti“, kurią organizavo Birštono ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos.

Meno leidinių skaitykloje (Radastų g. 2, 406 kamb.) eksponuojama neformalios Kauno odos dailininkų grupės „DermArs“ meninių įrišų ir ekslibrisų paroda „Lietuviška knyga Europos kontekste", skirta grupės įsikūrimo 20-mečiui ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.