2020 m. rugsėjo 8 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Draugiška aplinkai biblioteka“ mokymai, kurių metu dalyviai klausėsi pranešimų apie atsakingą vartojimą, atliekų rūšiavimą bei klimato kaitos keliamus iššūkius.

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyksta projekto „Akimirkų istorijos“ renginiai. Senjorams skirto projekto pirmoji dalis – edukacinės paskaitos apie fotografiją ir Žaliakalnio mikrorajoną bei ekskursijos Žaliakalnyje.

Šeimos santykių institutas kartu su Kauno apskrities viešąja biblioteka rugsėjo 28 d. 16.30 val. kviečia dalyvauti psichologės Rasos Pietarienės seminare „Sveiki santykiai: kaip kurti ir išlaikyti?“

Šeimos santykių institutas kartu su Kauno apskrities viešąja biblioteka rugsėjo 22 d. 15 val. kviečia 9–11 m. vaikus dalyvauti seminare „Mano emocijos: kaip atpažinti ir valdyti?“.

Kodėl žmonės saugo senas nuotraukas – net primenančias netektis, tremtį ar panašius dalykus? Todėl, kad tai buvo jų gyvenimas – vienoks ar kitoks. Kiekvienas savąjį turime ir šiandien. Gal ne visų jis toks, kokio norėtume, bet atėjome į šią dieną iš praeities. Be jos nebūtų mūsų…
Fotografas Romas Linionis

Rugsėjo 22 d. 18 val. I a. salėje (Radastų g. 2) kviečiame į septintą „Kauno atminties ekranai“ filmą „Emilija iš Laisvės alėjos“ (rež. Donatas Ulvydas, 2017). Tai juosta apie pradedančią Kauno dramos teatro aktorę, partizano dukrą, kuri įsibėgėjus Kauno pavasariui pakliūva į KGB akiratį. Svečiuose laukiame aktoriaus Česlovo Stonio. Vakarą veda kino istorikas ir kritikas Gediminas Jankauskas.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.