Visą laiką svajojai stovėti prie DJ pulto? Galbūt tau galvoje nuolat sukasi žodžiai, kuriuos norėtum paversti repo tekstais? O gal pradėjai įsirenginėti savo muzikos studiją ir kol kas vienintelis turimas inventorius yra stovas mikrofonui? Nepaleisk savo svajonių! Jei tau yra 14-29 m., kviečiame dalyvauti hiphopo edukacijose, kurios vyks jau 2021 m. rudenį! Reikia tik užpildyti registracijos formą ir laukti žinių!

Kauno apskrities viešoji biblioteka „Kultūros“ kavinės erdvėse (K. Donelaičio g. 16, Kaunas) toliau organizuoja parodų ciklo „Vasaros galerija“ renginius ir kviečia meno entuziastus apsilankyti vienos dienos parodose.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skyrius birželio ir liepos mėnesiais bendradarbiaudamas su Kauno apskrities vaikų dienos centrais organizuoja edukacijas. Edukacijos „Geometrinė pasaka“ ir „Muzikiniai atvirukai“ kviečia vaikus iš arčiau susipažinti su meno ir muzikos sritimis, žaisti, lavinti vaizduotę.

Vasara dar tik įpusėjo, o jau fiksuojami ne tik rekordiškai aukšti termometro rodikliai, bet ir skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ rezultatai. Šių metų akcijos šūkis skelbia, kad „Knyga–vasaros desertas!“.

Liepos 22 d., ketvirtadienį, 17:30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, lauke, šalia bibliotekos pagrindinio įėjimo) vyks KAVB knygų klubo narių susitikimas. Jo metu bendrausime, diskutuosime apie knygas ir žaisime literatūrinius žaidimus.

Kauno apskrities viešoji biblioteka bendradarbiaudama kartu su partneriais Solution: Solidarité & Inclusion (Prancūzija), Speakeasy Berlin (Vokietija), Eurospeak (Jungtinė Karalystė) 2020 gruodžio 1 d.–2023 vasario 28 d. vykdo projektą „Creating a new meaning in language education for senior learners“. Projekto tikslas – sukurti metodines gaires anglų kalbos mokytojams, padėsiančias geriau atliepti senjorų mokymosi poreikius.

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.