• „Akimirkų istorijos“ paskaitos senjorams

  2020 m. rugsėjo 17 d. - 2020 m. spalio 1 d.
  11 val.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2, 322 k.

   

  Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje prasideda projekto „Akimirkų istorijos“ veiklos. Senjorams skirto projekto pirmoji dalis – edukacinės paskaitos apie fotografiją ir Žaliakalnio mikrorajoną bei ekskursijos Žaliakalnyje, kurių metu bus fotografuojama momentiniais fotoaparatais. 

  09 17 d. 11 val. (Radastų g. 2, 322 a.) edukacinė paskaita apie fotografiją su fotografu Jonu Danielevičiumi. Šios paskaitos metu senjorai susipažins su skaitmenine fotografija.

  09 28 d. 11 val. (pradžia prie Žaliakalnio funikulieriaus (V. Putvinskio g. 22), jei blogas oras – Radastų g. 322 a.) paskaita-ekskursija „Pasivaikščiojimas po tarpukario Žaliakalnį“ su doc. dr. Rasa Račiūnaite-Paužuoliene. Renginio metu senjorai susipažins su Žaliakalnio mikrorajono istorija.

  10 01 d. 11 val. (Radastų g. 2, 322 a.) edukacinė paskaita apie fotografiją su fotografu Jonu Danielevičiumi. Šio renginio metu senjorai susipažins su fotografiniu procesu – cianotipija bei dalyvaus dirbtuvėse, kurių
  metu patys išbandys šį procesą. 

  Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

  Atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, bibliotekos renginių metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytis 1 metro atstumo. Kaukės gali nedėvėti asmuo su negalia, jei kaukė trukdo jam kvėpuoti.

  Projektą „Akimirkų istorijos“ dalinai finansuoja:

  LTK Logotipas2

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.