• Parodos pristatymas: Audriaus Starkausko„Žvilgsnis į Sakartvelą“

  2020 m. sausio 15 d.
  16.00 val.

  Sausio 15 d. (trečiadienį) 16 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) vyks iškilmingas Audriaus Starkausko fotografijų parodos „Žvilgsnis į Sakartvelą“ pristatymas. Jame dalyvaus garbūs svečiai – Sakartvelo ambasados atstovai, susirinkusieji turės galimybę pabendrauti ir su autoriumi.

  Nuo gruodžio 12 d. veikiančioje parodoje eksponuojami šakiečio gydytojo A. Starkausko užfiksuoti Sakartvelo vaizdai – kaimai, miestai, gamta; jo fotoaparato objektyvas bando sugauti ir užfiksuoti paprastas ir amžinas tautos vertybes: šeimą, draugystę, šventes, tikėjimą, jautrumą kitam – tai, kas sudaro Kaukazo žmonių būties prasmę. Pagauta akimirkos emocija prikausto žiūrovo žvilgsnį ir perduoda žinią apie kartvelų svetingumą, neretušuotas kasdienės buities detales, istorines vietas, liudijančias, kad jie gyvena nuostabioje šalyje, kuri neišsižada savo vertybių ir savasties.

  Kviečiame dalyvauti!

  Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.