• Facebook. Paskaita „Santykis su paaugliais – kaip išeiti iš karo zonos“

  2021 m. balandžio 10 d.
  13 val.

  Šeimoms skirtas projektas „Operacija ŠEIMA“ grįžta į Kauno apskrities viešąją biblioteką su dar smagesnėmis bei įdomesnėmis veiklomis ir mažiems, ir dideliems bibliotekos bičiuliams. Projekto metu paskaitas tėvams apie vaikų ugdymą, auklėjimą ir psichologiją skaitys psichologės Aušros Kurienės vadovaujamo Paramos vaikams centro psichologės, „YTėvai“ iniciatyvos įkūrėja V. Podelienė, psichologių komanda „Sąmoninga šeima“. Į žaismingus, kūrybingus ir netikėtus susitikimus šeštadieniais šeimas kvies žymūs vaikų rašytojai, dailininkai, iliustratoriai – T. Dirgėla, M. Smirnovaitė, M. Vaicenavičienė, I. Dagilė ir kt.

  Pirmoje projekto paskaitoje – pasakojimas apie paauglystę

  Dėmesio! Pirmasis projekto renginys – jau antrąjį balandžio šeštadienį! Virtualią paskaitą „Santykis su paaugliais – kaip išeiti iš karo zonos“ balandžio 10 d. 13 val. skaitys Paramos vaikams centro psichologė Veronika Lakis-Mičienė.

  „Paauglystės laikotarpis dažnai kelia iššūkių ne tik vaikams, bet ir tėvams. Tai pokyčių metas, kai keičiasi paauglio kūnas, mąstymas, elgesys, o tėvams nėra lengva tinkamai reaguoti į vaiko pasikeitimus ir išlaikyti stiprų ryšį. Paskaitoje bus aptariama, kodėl svarbu suprasti paauglio elgesį, kaip reaguoti į jo emocijų proveržius ir provokuojantį elgesį, kokio bendravimo paauglys tikisi iš suaugusiųjų“, – pirmosios projekto paskaitos temą pristato psichologė V. Lakis-Mičienė.

  Tiesioginę paskaitos transliaciją kviečiame žiūrėti Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.