Vokiškų diskusijų klubas Vokiškų leidinių ir Šveicariškų leidinių bibliotekose veikia nuo 1996 m. Šis klubas – tai puiki galimybė prisiminti ir pagilinti vokiečių kalbos žinias, lavintis, kaupti naują patirtį ir turiningai leisti laisvalaikį!

Mes Jums siūlome:

• vokiškų leidinių fondą (per 8000 egz.), kuriame sukaupta informacija apie Vokietijos ir Šveicarijos kultūrą, visuomenę, politiką, ekonomiką, teisę, istoriją;
• galimybę savarankiškai mokytis vokiečių kalbos, įtvirtinti kalbos įgūdžius, stiprinti savo intelektualinį kapitalą;
• įdomius renginius, parodas, paskaitas, susitikimus, filmų peržiūras ir išvykas.

Jei norite prisijungti prie mūsų, prašome registruotis el. paštu info-de.kaunas@kvb.lt, skambinkite tel. (8 37) 32 43 57 arba užeikite į 418 kamb. Laukiame naujų narių su įdomiais pasiūlymais!

Vokiškų leidinių biblioteka įkurta 1996 m. Goetheˋs instituto (Vokietija) ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos susitarimu; 2000 m. įkūrus Šveicariškų leidinių biblioteką, jos buvo sujungtos ir tapo Vokiškų leidinių ir Šveicariškų leidinių bibliotekomis. Šios bibliotekos puoselėja vokiečių kalbą Lietuvoje ir skatina tarptautinį kultūrinį bendradarbiavimą.

Čia vykdoma kompleksinė-bibliotekinė, edukacinė ir projektinė-kultūrinė veikla: vartotojams siūlomas aktualus ir įvairiapusis tradicinių ir skaitmeninių leidinių fondas, organizuojami įvairaus pobūdžio kultūriniai renginiai ir iniciatyvos, gyvuoja bendraminčius jungiantis Vokiškų diskusijų klubas.

• Leidinius vokiečių, prancūzų ir italų kalbomis iš atviro fondo skoliname naudotis skaitykloje ir namuose;
• Skaitykloje galima naudotis kompiuteriu, vaizdo ir garso įranga, planšete;
• Pagal susitarimą rengiamos ekskursijos ir teminiai užsiėmimai moksleivių grupėms.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.