9

Sveikatinimo renginys „Pasirūpink savo sveikata“

2016 09 23

2016 m. rugsėjo 30 d., penktadienį, 14 val. Kauno pedagogų kvalifikacijos centras kartu su Kauno apskrities viešąja biblioteka kviečia į renginį „Pasirūpink savo sveikata“, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai pažymėti. Renginio metu Kauno miesto mero patarėjas švietimo ir sveikatos apsaugos klausimams, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų profesorius Dainius Pavalkis aptars gyventojams rūpimus sveikatos klausimus, pateiks pasiūlymus, kaip pagerinti Kauno miesto gyventojų sveikatą.

Skaityti daugiau...

Akcija „Vasara su knyga“ – laukite tęsinio!

2016 09 22

Pasibaigus vasarai, baigėsi ir Bibliotekų metų akcija „Vasara su knyga“, kurią kartu su kitomis apskričių viešosiomis bibliotekomis organizavo Kauno apskrities viešoji biblioteka. Per tris vasaros mėnesius visoje šalyje vyko 2,4 tūkst. renginių, kuriuose apsilankė per 43 tūkst. dalyvių. Ir maži, ir dideli dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, žaidimų popietėse, netradiciniuose skaitymuose, knygų mugėse, edukaciniuose užsiėmimuose ir daugelyje kitų įdomių veiklų.

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 28 d. – švaros diena

2016 09 19

Rugsėjo 28 d. (trečiadienį) – švaros diena. Lankytojai neaptarnaujami.

Leidinius galite grąžinti savitarnos įrenginiu (prie tarnybinio įėjimo).

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje viešės rašytojas Alvydas Šlepikas

2016 09 21

Projektui „Auksinis laureatų ruduo“ įgaunant pagreitį, 2016 m. rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 17 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 k.) kviečia į susitikimą su rašytoju Alvydu Šlepiku.

Skaityti daugiau...

Konkursas „Sveikinimo atvirukas bibliotekai“

2016 09 20

2016-ieji mums ypatingi ne tik todėl, kad jie paskelbti Bibliotekų metais. Šiemet minime Vokiškų leidinių bibliotekos 20-metį!

Skaityti daugiau...

Startuoja projektas „Mobilibris“

2016 09 16

Kauno apskrities viešoji biblioteka, įgyvendindama dalinai Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą, skelbia konkursą ir kviečia Kauno aukštųjų mokyklų dizaino ir architektūros studijų programų studentus kurti mobiliąją knygų ekspozicijos sistemą „Mobilibris“.

Skaityti daugiau...

Išskirtinis albumo „Įsikūrę prie Nemuno“ pristatymas laive

2016 09 15

2016 m. rugsėjo 9 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka pakvietė kartu paminėti Bibliotekų metus plaukiant laivu Nemunu ir Nevėžiu iki Raudondvario pilies dvaro. Toks renginio formatas pasirinktas neatsitiktinai, šios kelionės tikslas– pristatyti KAVB išleistą albumą „Įsikūrę prie Nemuno“ (sud. R. Tamoliūnienė).

Skaityti daugiau...

LRT radijo partijų debatai: išgirsk, stebėk ir užduok klausimą

2016 09 15

Rugsėjo 19 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, II a. fojė) vyks LRT radijo organizuojama diskusija su Lietuvos liaudies partijos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščionių šeimų sąjungos atstovais.

Skaityti daugiau...

Ketinantiems teikti papildomo mokymo paslaugas pakanka įsigyti verslo liudijimą

2016 09 14

Bibliotekos partnerė, Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI), primena, jog teikiant pagalbą mokiniams, kurie pageidauja gilinti studijuojamo/mokomojo dalyko žinias ir gaunant už tai atlygį būtina šią veiklą įteisinti.

Skaityti daugiau...