1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (2 Balsai)

Rinktinėje „Oi, aš dainuorius, aš dainuorelis...“ Tauragės apylinkėse kažkada skambėjusios dainos, šokti šokiai, rateliai. Rinkta, kaupta tai buvo, sieiant savito repertuaro naujai suburtam folkloro ansambliui „Palvija“. Visi kūriniai pateikiami tos apylinkės tarme.

1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (1 Balsas)

Ši knyga – pirmoji iš planuojamos penkių tomų knygų serijos, kurioje bus perspausdinamos originalios natos, įskaitant populiariausių amerikietiškų dainų viršelius. Autoriai analizuoja kiekvienos dainos lyrinį ir muzikinį meniškumą ir pateikia anekdotus, kartais linksmus, kartais aštrius, apie tai, kaip dainos buvo kuriamos.

1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (2 Balsai)

Klasikiniai smuikų trio – tai lengvai grojama kolekcija trims smuikams arba dviem smuikams ir violončelei. Visi šios knygos kūriniai iš pradžių buvo parašyti specialiai smuikams. Daugelis kūrinių yra gerai žinomi. Įtraukta Mocarto, Bacho, Haidno, Corelli, Mazas ir kitų kompozitorių kūrinių.

1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (2 Balsai)

Albumų viršeliai, kuriuos įkvėpė avangardas, daugiausia džiazo afroamerikietiški muzikantai ir jų prodiuseriai. Pastarieji siekė mesti iššūkį ir įkvėpti klausytojus tiek muzikiniu, tiek vizualiniu požiūriu. Chronologiškai išdėstytas kiekvienas skyrius apima pagrindinį džiazo istorijos laikotarpį – nuo ankstyviausių dvidešimtojo amžiaus dienų iki šių dienų postmodernaus džiazo. Skyriai prasideda nuo esminių įvadų ir pristato džiazo vaizdų evoliuciją visomis formomis, atspindinčiomis besikeičiančią pačios muzikos prigimtį. „The Art Of Jazz“, turintis dvi autoritetingas skiltis kiekviename skyriuje ir daugiau nei 300 vaizdų, yra reikšmingas indėlis į šios bebaimės meno formos literatūrą.

1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (2 Balsai)

Šis leidimas pirmą kartą nuo jo paskelbimo sujungia Mendelssohno koncertą su pasaulinio garso pedagogo Otakaro Ševčiko analitiniais pratimais. Galima rasti tiek smuiko tiek akomponimento partijas.

1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (1 Balsas)

Jau 4-asis šios knygos leidimas supažindina su pasaulyje populiariu ekologiniu statybos iš žemės ir molio metodu. Karšto sauso ir vidutinio klimato zonose žemė yra pranašesnė už kitas žaliavas. Knygoje aprašomi praktiniai žemės naudojimo ir apdorojimo būdai, jos savybės ir fizinės charakteristikos. Leidinyje pateikiami konkretūs statinių iš žemės pavyzdžiai iš įvairių pasaulio šalių, jie iliustruoti brėžiniais ir statybų nuotraukomis.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.