N. Gabija Wolmer „Daugiapasaulės sakmės. Pupsų kronikos. I dalis“

1 1 1 1 1

Knygos autorė kviečia skaitytojus į magišką Unduno slėnyje įsikūrusį Pupsų kaimą, kuriame gyvena tikrieji klonių pupsai Laiku Sustok, Gerutis, Pagieža, Piktukas, Puikuolis ir kiti. Pupsais juos pavadino kaimynai uksai ir nuksai (apie kuriuos knygoje taip pat sužinosite), žinoma dėl to, kad eidami jie nuolat pupsi: „Iii-pups, pups, i-i pups, pups…“
Pupsai – tai tokie maži mieli padarėliai, kurie išsirita iš į kriaušę panašaus darinio, nukritę nuo medžio ant žemės. Jie paprastučiai iš prigimties, supratingi ir labai draugiški, tačiau išsigandę kartais gali išleisti nuodingus mėlynus dūmus. Taip pat jie moka šviesti tamsoje, skrieti virš žemės – tikra magija!
Kaip, būdami tokie nepaprasti padarėliai, gyvena, sutaria ir nesutaria, sprendžia problemas ir kartu džiaugiasi skaitykite knygoje „Daugiapasaulės sakmės. Pupsų kronikos. I dalis“. Nereikia baimintis, kad pupsų pasaulis per sudėtingas suprasti – tam tikri reiškiniai ar pupsų įpročiai paaiškinami skiltyse „Paaiškinimas svetimšaliui“, tad autorė tikrai neleis pasiklysti iš pirmo žvilgsnio painiame šių būtybių pasaulėlyje.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.