Inès Pélissié du Rausas “„Mama papasakok man apie meilę: ką atsakyti 9–13 metų dukrai, žengiančiai į paauglystę?“ „Tėti, ar meilė – kažkas gražaus? Ką atsakyti sūnui, žengiančiam į paauglystę?“

1 1 1 1 1

Pirmoji knyga - „Mama, papasakok man apie meilę: ką atsakyti 9–13 metų dukrai, žengiančiai į paauglystę?“ Jei jūsų dukrai nuo 9 iki 11 metų, ji išgyvena ankstyvąją paauglystę – ji jau nebe vaikas, bet dar ir ne moteris. Jai kyla daugybė klausimų. Ką atsakyti mergaitei, žengiančiai į paauglystę? Ar meilė – tai kažkas šlykštaus? Ar kūdikis reiškia grėsmę? Ar dukra išmoks priimti savo bręstantį ir besikeičiantį kūną? Kaip mylėti save ir gerai jaustis savo kūne? Autorė siūlo tris pokalbius, parengtus atsižvelgiant į vaiko amžių. Knygoje pateikiami patarimai auklėtojui, o mergaitė skatinama mąstyti savo galva ir nepasiduoti aplinkos įtakai. Autorė siekia seksualumui sugrąžinti žmogiškąjį ir stebuklingąjį pradą.

Kitas pasakojimas „Tėti, ar meilė – kažkas gražaus? Ką atsakyti sūnui, žengiančiam į paauglystę?“ pridedamas šios knygos gale. Tai pokalbis tarp tėvo ir į paauglystę žengiančio sūnaus. Apie sudėtingus dalykus autorė kalba jautriai, neužgaudama skaitytojo emocijų. Knyga padės paprastai kalbėtis su savo vaikais ir atrasti laimę, kurią žmogus patiria mylėdamas.

Dvi knygos vienoje.

Užsakyti leidinį

Daugiau leidinių


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.