naciu nusikalteliai

1 1 1 1 1

Austrijoje į valdžią atėjus nacionalsocialistams, Vienoje gyvenanti žydė Alicė Urbach, maisto patiekalų receptų knygų autorė, prarado viską: tėvynę, šeimą ir karjerą. Pasitraukusi į Angliją, dirbo tarnaite, vėliau įkūrė žydų pabėgėlių mergaičių prieglaudą. Mokė mergaites gaminti maistą, taip bandydama nukreipti jų mintis apie karą.
Po karo Alicė pasitraukė į Ameriką. San Fransiske rengė maisto gaminimo kursus ir televizijoje pristatinėjo geriausius savo patiekalų receptus. Viename Vienos knygyne ji aptiko savo knygą. Bet kas gi yra tas vyras, kurio pavardė puikuojasi ant jos viršelio? Ar apskritai buvo toks virtuvės meistras Rudolfas Rӧschas?
Alicės anūkė, istorikė Karina Urbach informacijos ieškojo Vienos, Londono ir Vašingtono archyvuose – ten ji aptiko seniai dingusių laiškų, įrašų ir filmuotų dokumentų. Jie atskleidžia nežinomus faktus apie nacių nusikaltimus.
Ši knyga – tai istorija apie vagystę. Alicės istorija, tik dalis didelės organizuotos apgavystės, kurią vykdė vokiečių leidyklos. Šis nusikaltimas buvo atskleistas tik 2020 metais.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.