as esu leonardas

1 1 1 1 1

Knygų, filmų ir kitokių pasakojimų apie ateivius apstu. Mes, žmonės, įsivaizduojame, kad žinome, kaip jie atrodo, ką mėgsta, kur gyvena… Deja…
Tačiau ši knyga tikrai nėra tik dar viena istorija apie ateivius ir skraidančias lėkštes. „Žmonės nieko neišmano apie ateivius. Kartais vis pamatau, kaip mus rodo per televiziją – su milžiniškom akim, blyškia it lapai pavasarį oda, – ir galvoju: Kas visa tai sumanė? Ir kurių galų?“ – taip samprotauja vienas labai ypatingas kitos galaktikos ateivis, atkeliavęs į Žemę ir per klaidą įstrigęs katino kūne.
Ši ypatinga ateivių rūšis tarsi bičių spiečius – mąsto ir egzistuoja kaip vienas, neturi atskiro kūno ir jausmų. Trysšimtojo gimtadienio išvakarėse visoms šios rūšies būtybėms suteikiama galimybė mėnesį praleisti Žemėje. Štai čia ir prasidės nuotykiai, kai planavęs pasirinkti žmogaus kūną, ateivis gaus šį tą netikėto.
Humoro pilna, bet tuo pačiu itin jautri istorija apie tai, ką reiškia atrasti kitokį save ir savo tikrąją šeimą – ne tą, kurioje gimei, bet tą, kurioje esi dabar.
Knyga skirta vaikams nuo 9 metų, bei nevaikams, kurie augina vaikus arba katinus.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.