1
   1
   1
   1
   1
 
 

„Mažiau stresuok, daugiau pasiek. Meditacija, padėsianti pasiekti neįtikėtinų rezultatų“smagiai ir paprastai parašyta knyga visiems, kurie nuolat jaučia nerimą, stresą ir pyktį. Ko gero, tas tinka kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Knygos autorė Emily Fletcher yra „Ziva“ meditacijos metodo pradininkė, kurios patarimai bus aiškūs net ir visiškiems pradinukams.

Daugelis girdėjo, kad meditacija yra puikus būdas pailsinti smegenis, persikrauti bei didinti susitelkimą. To nori daugelis modernių žmonių. Tad autorė trumpame aprašyme klausia, kodėl gi jūs nemedituojate, jei žinote kaip tai naudinga psichologinei sveikatai? Bijote, nes meditacija mistifikuota? Manote, kad reikės specialaus pasirengimo? Bandėte, nepavyko ir vėl abejojate savo jėgomis? O gal netikite meditacija apskritai?

Rekomenduojame praktinį vadovą „Mažiau stresuok, daugiau pasiek. Meditacija, padėsianti pasiekti neįtikėtinų rezultatų“, kuris tikrai motyvuos siekti gyvenimo gerovės ir kiekvieną įtikins, kad tą padaryti nėra sudėtinga. Tereikia kelių minučių per dieną ir netrukus pajusite teigiamus pokyčius.

Emily Fletcher sukūrė meditacijos techniką „Ziva“, kurią dėsto viso pasaulio studentams. Šioje knygoje ji remiasi „Ziva“ metodika ir aiškina, kas tai yra ir kaip nesunku meditaciją pritaikyti kasdienybėje.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.