1 1 1 1 1

Kiekvienas žmogus nori būti laimingas ir laimę supranta savaip. Todėl ir knygų, patariančių, kaip greičiau ją pasiekti, pilnos knygynų lentynos. Tačiau ši knyga „Septynios laimės kolonos. Gyvenimo dorybės“ – kitokia. Būti laimingus mus moko benediktinų vienuoliai.
Notker Wolf, Benediktinų ordino abatas primas, dalydamas patarimus, remiasi VI amžiuje Benedikto parašyta regula – jos išmintis nustumia šalin didžiąją dalį to, kas patariama šiandien. Autorius, pateikdamas įdomių įžvalgų apie tikrąją laimę, pasakoja ir apie savo patirtį. Jis mano, kad laimingam gyvenimui geriausiai pasitarnauja septynios dorybės, kurias ugdydami tikrai pasijusime laimingesni.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Knygoje „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs“ apie ribinį asmenybės sutrikimą aptariami naujausi tyrimai, atskleidžiantys šio sutrikimo priežastis, ir specialistų patirtis, suteikianti vilties sėkmingai jį gydyti.
Asmenys, kuriems diagnozuotas ribinis asmenybės sutrikimas, patiria tokius kardinalius ir gąsdinančius nuotaikų svyravimus, kad jiems dažnai tenka baimintis dėl savo sveiko proto. Vieną akimirką jie patiria euforiją, o kitą neria į nevilties ir depresijos liūną. Visiems būdingi panašūs simptomai:

  • manipuliavimas kitais asmenimis;nepatvarios tapatybės pojūtis;
  • staigūs pykčio priepuoliai;
  • perdėtai jautri reakcija į tikrą arba menamą atstūmimą;
  • trumpi, audringi meilės romanai;
  • stiprus tuštumos jausmas;
  • valgymo sutrikimai, piktnaudžiavimas narkotikais ir kitokie savidestruktyvūs polinkiai;
  • iracionali baimė būti paliktiems ir nesugebėjimas likti vieniems.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Žmonės kiekvieną dieną elgiasi neprotingai ir kvailai. Nors žinome, kaip blogai yra gerti alkoholį, rūkyti ar vartoti narkotikus, mūsų tai nejaudina ir toliau darome tą patį. Smegenys apvilia ir puoselėjant santykius. Kaip paaiškinti, kad vyrai dažniau linkę į neištikimybę, o moterys tampa nevaldomos prieš artėjančias mėnesines? Kodėl jaučiamės nelaimingi, nors trokštame džiaugtis gyvenimu?
Remdamasi moksliniais tyrimais – o kartais ir asmenine patirtimi – neurobiologė Asia Kazanceva į visus šiuos klausimus atsako patraukliai ir suprantamai. Lengvas stilius – tik meistriška maskuotė, slepianti korektišką, kompetentingą neurobiologijos pasiekimų apžvalgą. Nuotaikingai iliustruotoje, malonioje skaityti knygoje pateikiamas atsakymas kodėl smegenys mus verčia elgtis blogai.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Žurnalistė Silvija Kučėnaitė-Foti (gim. 1961) užaugo Čikagos lietuvių bendruomenėje, klausydamasi istorijų apie savo senelio nuopelnus kovojant už Lietuvos laisvę. Jis – Birželio sukilimo organizatorius, Štuthofe jį kalino naciai, o grįžusį į Lietuvą nužudė KGB.
Mama prieš mirtį paprašė dukros užbaigti jos misiją – įamžinti Generolo Vėtros atminimą knygoje. Silvia sutiko. Viešnagės Lietuvoje metu ji sužinojo: yra žmonių, manančių, kad Noreika, nacių okupacijos metu būdamas Šiaulių apskrities viršininku, prisidėjo prie Holokausto.
Šiuose beletrizuotuose atsiminimuose „Vėtra Lietaus šalyje. Jono Noreikos anūkės pasakojimas“ autorė pateikia 20 metų trukusį tyrimą apie savo senelį Generolą Vėtrą. Tai sunki pačios autorės kelionė siekiant sužinoti tiesą. Knygoje pateikti ir įtaigūs Noreikos bendražygių portretai, jų prisiminimai.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Labai dažnai pasaulio išmintis slypi mažuose dalykuose ir mažiausiose būtybėse… Nuostabiais piešiniais iliustruotoje knygoje „Nepaprastas paukščių gyvenimas“ – dvidešimt dvi išminties pamokos, atskleidžiančios nepaprastą paukščių gyvenimą, kurios tuo pačiu padės Jums išskleisti sparnus, pakilti ir nuskristi harmoningesnio gyvenimo link. Puiki knyga tiems, kurie myli gamtą ir visiems, ieškantiems daugiau harmonijos ir įkvėpimo gyvenime.
Ši žavi knyga apie paukščių elgesį pakvies stabtelėti ir įsiklausyti, ką sako mažieji dangaus filosofai. Paukščiai – nuo subtilaus mažylio žvirblio iki didingojo erelio – viena iš nuostabiausių gyvybės rūšių Žemėje. Daug ko galima pasimokyti iš sparnuotųjų giesmininkų:
Kaip tapti nepriklausomu: ką reiškia, kai tave „išstumia iš lizdo“.
Kaip nebijoti būti pažeidžiamu: antis moko numesti senas plunksnas ir pakeisti jas naujomis, pakeliančiomis skrydžiui.
Lyčių lygybės: kas atsitinka, kai peri tėtis purplelis.
Apie įtakos ir galios prigimtį: ką varnas ir grifas žino apie įvaizdžio ir pasitikėjimo savimi svarbą.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1 Įvertinimas 3.33 (3 Balsai)

Sudėtingi dalykai vyksta Kokybės šalyje ( QualityLand), geriausioje iš visų įmanomų šalių. Kiekvienas metų mėnuo fiksuojamas, kaip karščiausias istorijoje, trilijonierius nori būti prezidentu, o tada prasideda Trečiasis pasaulinis karas. Tuo tarpu Peteriui Arbeitsloseriui pagaliau leidžiama dirbti mašinų terapeutu ir jis bando spręsti buitinės technikos santykių problemas. Kiki Unknown šnipinėja savo praeitį ir patenka į bėdą su nuotoliniu būdu valdomu žudiku. Be to, visi dronai pastaruoju metu elgiasi gana keistai. Linksma Marc-Uwe Klingo distopija apie žmones ir mašinas dideliame duomenų pasaulyje patenka į antrąjį etapą! Romanas kupinas protingų idėjų, keistų personažų ir nuostabių siužeto vingių.
Marc-Uwe Kling, gimęs 1982 m. Vokietijoje, yra dainininkas, dainų autorius, scenos menininkas ir milijonus kartų Europoje skaitytų ir girdėtų kengūros (Känguru-Tetralogie) kūrinių autorius. Jo debiutinis romanas „QualityLand“ užkopė į Vokietijos populiariausio žurnalo SPIEGEL bestselerių sąrašo viršūnę 2017 m., o šiuo metu JAV transliacijos tarnyba HBO jį kuria kaip TV serialą. „QualityLand“ taip pat buvo išversta į daugelį pasaulio kalbų. Knyga vokiečių kalba.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.