1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (1 Balsas)

Vokiečių emocinis pasaulis: istorikė Ute Frevert pasakoja visiškai kitokią XX a. istoriją.
Jausmai kuria istoriją. Jie formuoja ir valdo ne tik asmenis, bet ir ištisas visuomenes. Politikai jais naudojasi, bet gali ir suklupti... Ute Frevert pasakoja apie galingus jausmus ir jų įtaką Vokietijos imperijoje, Veimaro Respublikoje, nacistinėje valstybėje, VDR ir ankstesnėje bei naujojoje Federacinėje Respublikoje. Autorė kalba apie meilę ir neapykantą, gėdą ir pasididžiavimą, pasipiktinimą ir sielvartą, pasireiškiančius įvairiomis formomis ir reikšmėmis.
Neapykanta buvo nacionalsocializmo variklis, jai demokratijoje nėra vietos. Apie 1900 metus žmonės meilę siejo su kitokiu ilgesiu nei šiandien. Ute Frevert tyrinėja pavydą ir pasitikėjimą, nagrinėja, kodėl vokiečiai 1914 m. entuziastingai pritarė karui ir kodėl jie 2006 m. didžiavosi nacionaline futbolo komanda.
Ute Frevert sugeba ypatingai pažvelgti į vokiečių istoriją, kuri per pastaruosius 120 metų patyrė labai permainingų jausmų.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Tegul mūsų neslegia blogų įpročių našta. Kaip jų atsikratyti visiems laikams? Kaip formuoti naudingus įpročius? Dar svarbiau: kokiu, po velniais, stebuklingu būdu nenustoti tų gerų įpročių laikytis?!
Jen Sincero naujoje knygoje „Badass Habits: sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam“ nagrinėja pokyčius ir jų mechanizmus, kurie formuoja žmogaus asmenybę įvairiose situacijose. Mūsų blogi įpročiai tiesiogiai yra susiję su neišsipildžiusiais norais, su sąmoningumo stoka, netvirtomis ribomis, net su mūsų išankstinėmis nuostatomis ir baimėmis. Knygoje patariama, kaip, aiškiai įvardyti savo norus, kaip kurti lengvą planą, jiems įgyvendinti, tada bet kokį naują tikslą paversite įpročiu.
Knygoje „Badass Habits: sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam“ rasite 21 dienos gidą, skirtą padėti atsikratyti kenksmingų įpročių ir suformuoti naujus, sėkmę nešančius. Čia rasite ir įdomių, įkvepiančių pokalbių su žmonėmis, išsiugdžiusiais valią laikytis gerų įpročių.
Jen Sincero (Džen Sinčero, gim. 1965) sėkminga gyvenimo būdo vadovė, knygomis ir viešomis paskaitomis padedanti žmonėms visame pasaulyje kardinaliai pagerinti gyvenimą.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Savo pirmoje knygoje „Pasirinkimas“ psichologijos mokslų daktarė Edita Eger pasakoja apie savo išgyvenimus Aušvico koncentracijos stovykloje, išlikimą, sielos gydymą ir kelią į laisvę. Skaitytojus pakerėjusi knyga įkvėpė autorę parašyti kitą praktinę knygą, kaip pakeisti savo mintis ir elgseną.
Naujoje savo knygoje „Dovana. 12 gyvenimo pamokų“ E. Eger aprašo dvylika pagrindinių žmogų ribojančių įsitikinimų: baimę, sielvartą, pyktį, paslaptis, įtampą, kaltę, gėdą ir vengimą pažvelgti tiesai į akis, bei pataria kaip įveikti šiuos iššūkius.
Jautriai, su šlakeliu humoro parašyta knyga, kupina atjautos, supažindina su iššūkiais, su kuriais susiduriame mes visi. „Dovana. 12 gyvenimo pamokų“ padės išsigydyti sielą, patars, kaip atsikratyti žalingų įpročių, kaip pakeisti savo mintis, kaip rasti laisvę ir džiaugtis gyvenimu.
Kalėjimas yra jūsų galvose. Raktas yra jūsų kišenėje.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Knygų serijos apie II pasaulinį karą autorius Robertas Petrauskas pristato naują istorinę knygą „Poltava“. Knygos epicentre - 1709m. įvykęs Poltavos mūšis. Čia sutiksite ir Rusijos carą Petrą I, ir Švedijos karalių Karolį XII, bei Lenkijos karalių Augustą II. Knyga skaitytoją nukelia į XVIII a. pradžią, supažindina su Didžiuoju Šiaurės karu (1700-1721). Ši knyga tai ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija ir Ukrainos istorija.
Nors „Poltava“ ir istorinė knyga, ji patiks ir tiems, kurie sako, kad su istorija nedraugauja. Kaip ir visos Roberto Petrausko knygos, parašyta su dideliu užmoju, aistra ir ambicingu pasiryžimu pasakoti istoriją įdomiai ir įtraukiančiai.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Austrijoje į valdžią atėjus nacionalsocialistams, Vienoje gyvenanti žydė Alicė Urbach, maisto patiekalų receptų knygų autorė, prarado viską: tėvynę, šeimą ir karjerą. Pasitraukusi į Angliją, dirbo tarnaite, vėliau įkūrė žydų pabėgėlių mergaičių prieglaudą. Mokė mergaites gaminti maistą, taip bandydama nukreipti jų mintis apie karą.
Po karo Alicė pasitraukė į Ameriką. San Fransiske rengė maisto gaminimo kursus ir televizijoje pristatinėjo geriausius savo patiekalų receptus. Viename Vienos knygyne ji aptiko savo knygą. Bet kas gi yra tas vyras, kurio pavardė puikuojasi ant jos viršelio? Ar apskritai buvo toks virtuvės meistras Rudolfas Rӧschas?
Alicės anūkė, istorikė Karina Urbach informacijos ieškojo Vienos, Londono ir Vašingtono archyvuose – ten ji aptiko seniai dingusių laiškų, įrašų ir filmuotų dokumentų. Jie atskleidžia nežinomus faktus apie nacių nusikaltimus.
Ši knyga – tai istorija apie vagystę. Alicės istorija, tik dalis didelės organizuotos apgavystės, kurią vykdė vokiečių leidyklos. Šis nusikaltimas buvo atskleistas tik 2020 metais.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Iš pirmo žvilgsnio nuošali Alpių vietovėje įsikūrusi sanatorija – puiki vieta atsipalaiduoti, tačiau netrukus paaiškėja, jog tai baimės, nerimo ir įtampos kupina vieta…
Dėl vaikystėje nutikusio kraupaus įvykio, Elinos su broliu Izaoku nesieja tvirtas ir nuoširdus ryšys, todėl moteris nustemba sulaukusi kvietimo į brolio vestuves. Kvietime nurodyta vieta ‒ ypatinga – prabangus viešbutis kalnų glūdumoje, anksčiau veikęs kaip sanatorija. Nors ir dvejodama, Elina atvyksta į nurodytą vietą, susipažįsta su brolio sužadėtine Lora ir... pastaroji dingsta kaip į vandenį. Ir tai ne vienintelis keistas nutikimas viešbutyje. Nors Elina jau kuris laikas policininke nebedirba, moteris pajaučia norą pradėti tyrimą. Juolab, kad tai puiki proga su broliu Izaoku išsiaiškinti jų praeities šešėlių paslaptis.
„Sanatorija“ - puikus pasirinkimas gotikinių paslapčių ir trilerių mėgėjams, kuriuos žavi slaptos istorijos ir intriguojantys personažai.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.