Bibliotekos edukacijų erdvėje „201“ veiklos ras konstruoti ir programuoti mėgstantys vaikai ir jaunimas. Čia įkurdinti robotikos rinkiniai „Lego WeDo2“, „Lego Mindstorms“ konstruktoriai, inžineriniai „Fishertechnik“ konstruktoriai ir programavimo rinkiniai „Micro:Bit“, „Arduino Uno 3“, „Raspberry Pi“, skirti vaikams nuo 5 iki 15 m.

 

Smalsuoliai išradėjai taip pat gali pasinaudoti 3D spausdintuvu, išbandyti virtualios realybės sistemą (reikalinga registracija) bei programuojamą droną arba tiesiog su draugais praleisti laisvalaikį, bendrauti, žaisti virtualius ir stalo žaidimus. Visos veiklos nemokamos!

Edukacijų erdvės „201“ darbo laikas: I–V 13–16.00 val.

Informacija teikiama telefonu (8 37) 281 859 arba el. p. [email protected].

Prieš atvykdami į edukacijų erdvę, būtinai susisiekite. Čia vyksta ne tik edukacijos, bet ir įvairūs kultūriniai renginiai, tad erdvė gali būti rezervuota. 

Edukacijų erdvėje dalis įrangos gauta iš projekto „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“, finansuojamo Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

ES logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.