Informuojame, kad nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. dirbsime vasaros laiku:

I–V nuo 10 iki 18 val.

VI–VII nedirbsime.

„Skaitau daug knygų ir neretai jose randu atsakymus į man rūpimus klausimus. Skaitymas man suteikia galimybę atsitraukti nuo kasdienybės“ – ar apibūdinau tave? Jei taip, knyga „Kaip gyventi. Ką daryti“ kaip tik tau!

Birželio 6 d., antradienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje bus pristatoma Eglės Lukinaitės-Vaičiurgienės knyga „Dviejų vaikų mama“.

Šiemet sukanka 150 metų nuo spalio 13-osios, kai Palūšėje gimė viena svarbiausių XX a. pr. lietuvių muzikos lauke veikusių figūrų – Mikas Petrauskas (1873–1937). Kauno apskrities viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skyrius artėjančią sukaktį pažymi leidinių paroda „Mikas Petrauskas ir pirmosios lietuviškos operos“, kuri Muzikos leidinių skaitykloje (K. Donelaičio g. 8, 112 k.) veiks nuo 2023 m. gegužės mėn. 30 d. iki spalio mėn. 31 d.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuojama Vasaros galerija jau ketvirtą kartą sugrįžta su nauju kūrybiniu polėkiu, parodomis ir menininkais. Dailės, fotografijos, grafikos ir kitų meno rūšių mėgėjams bei entuziastams tai kvietimas patirti ir atrasti kultūrą įvairiose erdvėse, o kūrėjams – galimybė pristatyti savo idėjas ir pasidalinti kūrybinėmis vizijomis su kauniečiais ir miesto svečiais.

Birželio 7–14 dienomis kviečiame apsilankyti net dviejose parodose, kurios bus eksponuojamos Kauno apskrities viešosios bibliotekos kiemelyje (įėjimas iš Lydos g. pusės). Justinas Stonkus pristato fotografijų parodą „Vyrai atsiveria“, o Arminas Dastikas kviečia apžiūrėti parodą „Esu tai, kas nematoma...“.

Birželio 7 – pirmąją parodos dieną – kviesime ne tik apsilankyti parodose, bet ir sudalyvauti kūrybos ir meno susitikime „fenoMenas“, kuris vyks bibliotekos kiemelyje 18.00 val. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.