Kviečiame tobulinti skaitmeninio raštingumo žinias su biblioteka!

Nuo vasario 27 d. pirmadieniais 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, 201 k., Edukacijų erdvė) vyks nemokamos kinų kalbos pamokos. Užsiėmimai vyks anglų kalba.

Margaret Atwood romanas „Tarnaitės pasakojimas“ – šokiruojantis moters pasakojimas apie netolimą ateitį, kur moteris yra svarbi tik dėl savo vaisingumo. Tai knyga, verčianti susimąstyti, kritiškai vertinti šių dienų pasaulį. Romanas pirmą kartą pasirodė 1985 metais, bet, kaip britų žiniasklaidos portalas „Guardian“ skelbia, knyga nepraranda aktualumo: „pasaulyje vis dar gaji mizoginija“.

Prasmingą, naudingą, kokybišką laisvalaikį 10–15 metų vaikams ir paaugliams siūlo Panevėžio, Klaipėdos, Kauno apskričių bibliotekos. Startavo „Draugoteka“ – nemokama nauja, inovatyvi mobilioji programėlė, pritaikyta „Android“ ir iOS operacinių sistemų mobiliesiems įrenginiams.

Sauliaus Šaltenio romanas „Geležiniai gyvatės kiaušiniai“, kaip ir rašytojo garsusis kūrinys „Riešutų duona“, yra prozos meistro šedevras. Nors siužeto centre – sausio 13-osios įvykiai, kūrinys nėra vien apie kone svarbiausią naktį Lietuvos istorijai. „Pastebėkite, kad niekur nėra žodžio Lietuva ir niekur nėra minima Sausio 13-oji. Tačiau džiaugiuosi, jog žmonės atpažįsta iš tų tikrų detalių (dialogų, frazių), kurias pats išgyvenau.“ – mintimis dalinasi rašytojas.

Vasario 14 d., antradienį, 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvė) kviečia į pokalbį-diskusiją su etnologu doc. dr. Arūnu Vaicekausku. Mokslininkas bibliotekos lankytojus supažindins su senaisiais Užgavėnių papročiais, papasakos apie jų kilmę, istoriją ir patars, kaip joms pasiruošti. Renginio metu kviesime diskutuoti apie žiemos pabaigos šventės svarbą šiandien.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.