Spalio 13 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į renginį „Kurti vaikams: muzikinio albumo pristatymas ir diskusija“ Kauno apskrities viešosios bibliotekos (K. Donelaičio g. 8) III a. Renginių erdvėje. Dainų autorė ir atlikėja Eglė Gelažiūtė-Pranevičienė drauge su rašytoju Virgiu Šidlausku kvies pasikalbėti apie muziką vaikams, kūrybinio proceso ypatumus bei muzikos reikšmę vaiko lavinimui.

Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB) mini savo 72-ąjį gimtadienį ir kviečia visus švęsti kartu! O geriausia dovana, kurią gali padovanoti bibliotekai – kartu pasiekti skaitymo rekordą.

Liepos mėnesį sulaukus didžiulio susidomėjimo šiaurietišku ėjimu, kviečiame jus ir toliau jungtis į tęstines Šiaurietiško ėjimo treniruotes su judesio specialiste, bei sveikatingumo instruktore Ilma.

Veiklos pritaikytos ir naujokams, ir pažengusiems. Šiaurietiškas lazdas treniruočių metu duodame vietoje.

Rugsėjo 24 dieną, Kauno prekybos centre „Akropolis“ vyks „Knygų mugė“, kurioje Kauno apskrities viešoji biblioteka pristatys ekspoziciją „Literatūrinis pojūčių salonas“. Visus knygų mylėtojus kviečiame pasinerti į literatūrinius pojūčius nuo 12 iki 17 val. PC „Akropolis“, III a. prie parduotuvės „Topo centras“.

Ką skaitote šiuo metu? Mes labai norime apie tai išgirsti! Vasarą šiltai ir jaukiai praėję susitikimai su skaitančiais bendraminčiais nesibaigia – nuo šiol kviečiame visus skaitymo mylėtojus pasimatyti KAVB knygų klubo susitikimuose paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Norime, kad tai būtų jauki vieta, kurioje galite dalintis mintimis, knygų citatomis ir skaitymo emocijomis. 

Rugsėjo 28 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos (KAVB) Facebook paskyroje vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Knygos grafikos centro kuratorės Astos Kaktytės paskaita „Sutalpinusi pasaulį ekslibriso lakštelyje“.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.