Birželio 26 d., penktadienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 k.) paskaitą „Vaikų elgesio sunkumai: kaip suprasti ir padėti?“ skaitys Paramos vaikams centro psichologė Akvilina Jurkšaitė.

Tam tikri elgesio sunkumai yra įprasta vaiko raidos dalis, tačiau ūmus ir dažnas taisyklėms prieštaraujantis elgesys neretai sietinas su socialinių normų neatitinkančia gyvensena ateityje. Siekiant padėti vaikui, patiriančiam įvairiapusius elgesio sunkumus, svarbu suprasti tokio elgesio priežastis.

Paskaitoje „Vaikų elgesio sunkumai: kaip suprasti ir padėti?“ Paramos vaikams centro psichologė Akvilina Jurkšaitė aptars elgesio sunkumų vaikystėje ir paauglystėje raidą, galimas jų priežastis ir pagalbos galimybes.

Renginyje laukiami ir vaikai

Paskaitos metu vaikų užimtumu rūpinsis bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės: piešime, skaitysime interaktyvias knygeles, žaisime stalo ir virtualius žaidimus.

Būtina registracija

Paskaita skirta tėvams, įtėviams, globėjams, seneliams ir visiems, kurie domisi vaikų psichologija. Renginys nemokamas, tačiau dėl saugumo reikalavimų bus ribojamas lankytojų skaičius. Pirmenybė teikiama užsiregistravusiems el. paštu edukacija@kvb.lt arba tel. (8 37) 281 859.

Kūrybingas laikas bibliotekoje

Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda kviečia šeimas į turiningus ir kūrybingus susitikimus, kuriuose su visa šeima galėsite nuveikti šį tą naujo ir naudingo. Iki lapkričio mėn. Jūsų laukia kūrybinės dirbtuvės, edukaciniai užsiėmimai, susitikimai su populiariais vaikų rašytojais arba Paramos vaikams centro specialistų paskaitos tėvams!

Apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas informacijos ieškokite interneto svetainėje kvb.lt, KAVB Facebook ir Instagram paskyrose.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Projektą finansuoja:

logo

Projektą remia:

kaunieciamas.lt   curiocity   extrafm

Projekto partneriai:

 logo paramos centras

 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.