Balandžio 30 d. 17.30 val. bibliotekoje (Radastų g. 2, 322) su skaitytojais susitiks ir savo knygą „Selfų slėnis“ (2018) pristatys Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos autorė Monika Budinaitė.

„Selfų slėnis“ – ketvirtoji Monikos knyga, kurią, anot kūrybinio rašymo lektorės Sandros Bernotaitės, derėtų vertinti kaip plačiajai visuomenei skirtą kokybiškos populiariosios literatūros skaitinį.

Tai keturios istorijos apie šių laikų virtualiuosius herojus: dvasingą vienišių fotografą, vidinius demonus tramdantį nepriekaištingu įvaizdžiu; porą, socialiniuose tinkluose kuriančią idealios šeimos regimybę; kūrybines rašytojos ambicijas giliai į stalčių nugrūdusią mamą, feisbuke dokumentuojančią penkiolikmečio sūnaus gyvenimą; ir trisdešimties metų merginą, tikinčią, kad jos ir šalimais stovinčio garsaus režisieriaus nuotraukos yra tramplinas į sėkmės viršūnę.

„Selfų slėnis“ sulaukė nemažai Instagram knygų apžvalgininkų dėmesio. Dalis skaitytojų autorės istorijose atpažįsta save, dalis piktinasi, kiti tuo gyvena, o dar kiti sako, kad taip nebūna. Ar tikrai? Kviesime socialinių mokslų daktarę Jurgą Bučaitę-Vilkę padiskutuoti su autore ir knygos skaitytojais. Renginyje bus galima įsigyti knygų.

Daugiau apie „Selfų slėnį“ geruose skaitymuose: Goodreads

Apie Moniką Budinaitę: Nemunas, Literatūra ir menas, Lietuvos rytas, 15min, Facebook.

P.S.
Dėmesio! Gegužę prasidės Kauno apskrities viešosios bibliotekos knygų klubo renginiai. Laukia susitikimai su rašytojais, diskusijos su tinklaraštininkais, protų mūšiai, literatūrinių žaidimų vakarai ir, žinoma, skaitysime knygas bei dalinsimės įspūdžiais. Jei myli knygas ir ieškai bendraminčių, laukiam Tavęs KAVB! Daugiau informacijos: [email protected]


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.